Radio
Online
Повiдомити новину

Мобільний сервісний центр Рівненщини відновив роботу

З 18 червня  жителям віддалених куточків Рівненщини, зареєструвати чи перереєструвати транспортний засіб, обміняти посвідчення водія, надати запит на отримання довідки щодо несудимості чи міжнародного посвідчення водія стало набагато зручніше. Фахівці Мобільного сервісного центру відновили свою роботи й готові, як і раніше, особисто приїхати до жителів Рівненщини та надати адміністративну послугу.

Отож, 18 червня мобільний сервісний центр МВС в Рівненській області працюватиме у м. Корець (вул. Небесної Сотні, 13) з 10 ранку і до 16 години дня.

Мобільний сервісний центр МВС здійснює виїзд за попередньою домовленістю з органами місцевого самоврядування (відповідно до графіку, оприлюдненого на сайті регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській області) й дозволяє робити державні послуги більш зручними для громадян. З переліком послуг, алгоритмом їх отримання та переліком необхідних документів можна ознайомитися на сайтах  Головного сервісного центру МВС та регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській області.

Також для інформування та консультування громадян працюють фейсбук-сторінка https://www.facebook.com/RSC.Rivne/  й   телефон (0362) 67 02 07.

РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області

Читайте також: