Radio
Online
Повiдомити новину

Мешканці багатоквартирного будинку Рівного скаржаться на холодні батареї у квартирах

У багатоквартирному будинку на Соборній, 14 за весь опалювальний сезон в квартирах тільки днів 20 був нормальний температурний режим.

Про це повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк.

"У місті маємо найбільше скарг на управлінську компанію "Чистота і порядок". Через бездіяльність страждають мешканці. А вчора дійшло до того, що батареї були зовсім холодні, коли на вулиці мінусова температура", - розповів міський голова.

Олександр Третяк провів зустріч з мешканцями будинку, представником управлінської компанії ЧІП, представниками Рівнетелоенерго та Департаменту інфраструктури та благоустрою.

"У мене є питання не тільки до управлінської компанії, а і до постачальника тепла. Адже ситуація з подачею до кінця незрозуміла. Водночас те, що управлінська компанія не "б'є на сполох", не контактує з Рівнетеплоенерго, змушує констатувати про неналежне виконання їх обов'язків", - прокоментував посадовець.

За результатами зустрічі:

- мешканцям порадили брати управління будинком у власні руки та створювати ОСББ. Або ж - змінювати управлінську компанію, яка не займається будинком.

- Управлінській компанії доручили за два тижні вирішити проблему та стабілізувати подачу тепла в будинку.

- Спільно Рівнетеплоенерго та ЧІПу вирішити питання щодо встановлення теплового насоса. А також оперативно реагувати на звернення мешканців.

- В понеділок на нараду комунальних служб міста міський голова запросив представників будинку, щоб доповісти про стан справ у вихідні.

Нагадаємо,  у Костополі зібрались  невдоволені тарифами на тепло. Там розпочали збір підписів жителів, аби у місті знизили вартість теплопостачання. За словами ініціаторів, затверджений виконкомом тариф необґрунтований та непідйомний для великої частини населення.

Читайте також: