Radio
Online
Повiдомити новину

Луцький терорист Кривош відбуватиме покарання на Рівненщині

Максима Кривоша, засудженого на 13 років за ґратами за захоплення заручників і тероризм у Луцьку, перевели із СІЗО до виправної колонії на Рівненщині. 

Про це повідомляє Суспільне. 

Етапували його 23 листопада. Наразі засуджений перебуває в Городищенській виправній колонії №96. На Рівненщину засудженого везли потягом, у супроводі нацгвардії.

Зі слів начальника Луцького слідчого ізолятора, за рішенням комісії Західного управління з питань виконання кримінальних покарань, Кривоша направили у сектор максимального рівня безпеки.

Нагадаємо, Максим Кривош, або як він представився Максим "Плохой" 21 липня 2020 року захопив автобус у Луцьку із 13 заручниками утримував їх понад 12 годин. При собі він мав зброю та вибухівку. Під час утримування заручників неодноразово лунали постріли, в тому числі у бік поліцейських. На щастя, ніхто не постраждав. 

Зазначимо, у минулому Максим Кривош відбув два терміни ув'язнення за незаконне зберігання та поводження зі зброєю, а також бандитизм та вимагання. Офіційно був прописаний у місті Дубно Рівненської області.

 

 

Читайте також: