Radio
Online
Повiдомити новину

Коронавірусу не бояться: у Рівному прихожани активно відвідують богослужіння

У суботу, 28 березня,  користувачі соцмережі «Інстаграм» опублікували фото, на якому кілька десятків прихожан відвідали богослужіння у Рівному. Про це повідомили на інстаграм-сторінці «Типове Рівне». https://www.instagram.com/p/B-RWEqqJnr8/?igshid=4ai1qjuacnab Користувачі обурюються, що «ситуація з Тинним їх нічого не навчила». Нагадаємо, що у дев’ятьох осіб Тинного, яке розташоване у Сарненському районі, підтвердили коронавірус, більшість з яких, за словами керівника обласного лабораторного центру Романа Сафонова, відвідували зібрання та богослужіння. З 9-ти інфікованих – один летальний випадок. Чи справді прихожани дотримувалися дистанції під час богослужіння і чи були дотримані всі необхідні норми під час карантину, журналісти ТРК «Ритм» звернулися до прес-секретаря Рівненської єпархії ПЦУ Василя Рудніцкого:

«У нас Воскресенський собор ділиться на дві конфесії – Православна Церква України і Церква, яка пребуває в єдності з Московським партіархатом, російська церква. Люди, які сьогодні були біля Воскресенського собору – це люди, які відвідують церкву Московського патріархату, тому коментувати, що відбувається в них – ми не можемо. У нас сьогодні на службі дотриманні всі карантинні норми. Більше того, вам скажу, що в них, за моїми спостереженнями, дотримані всі карантинні норми, адже всі стояли на вулиці. Можливо, вони стояли ближче один до одного, десь там не дотрималися певної дистанції, але, в більшості з них, з того, що я бачив – стояли в масках, люди стояли на вулиці, люди молилися
Нагадаємо, що під час карантину, унаслідок пандемії коронавірусу, МОЗ України закликає всіх утриматися від відвідування богослужінь та максимально обмежити своє перебування на вулиці, аби уникнути можливого інфікування.

Читайте також: