У Рівному водій автомобіля заїхав у Гідропарк та рухався пішохідними доріжками.
Про це повідомили у пресслужбі Департаменту муніципальної варти.
Порушення зафіксували інспектори відділу «Центр безпеки громади» Департаменту муніципальної варти за допомогою системи «Безпечне місто Рівне» та передали інформацію правоохоронцям.
Поліцейські оперативно встановили водія. На нього працівники патрульної поліції склали постанову за ч.1 ст. 122 КУпАП та наклали стягнення у вигляді штрафу.
«Така ситуація є неприйнятною, адже комунальні служби докладають чимало зусиль, аби Гідропарк був окрасою міста. Там відбулося багато позитивних змін, є гарні доріжки для прогулянок, локації для відпочинку та зелені зони. І там не місце автомобілям», — зауважили у Департаменті.