Radio
Online
Повiдомити новину

Історичне Чемпіонство "Сокола" із Садового та перша "бронза" для "Сокола" із Осови (ВІДЕО)

Два фінали за два дні. Визначились Чемпіон та призери Чемпіонату Рівненської області із футболу. Найкращою командою Рівненщини вперше в історії став "Сокіл" із села Садове, що на Гощанщині. Друге місце у вараського "Ізотоп-РАЕС". Також вперше у власній історії "Сокіл" із Осови фінішував на третьому місці.

Здолбунів. Стадіон Локомотив. У так званому "бронзовому фіналі" зійшлися Калина із Бугрина, що на Гощанщині і Сокіл із Осови, що на Дубровиччині. Гравці із Бугрина протягом матчу двічі виходили уперед, але футболісти "Сокола" щоразу поверталися у гру. Востаннє відновили рівність на 73 хвилині. Олександр Ляшко закинув за комірець голкіперу "Калини".

При рахунку 2:2 завершився основний час. Попереду два додаткових тайми по 15 хвилин. Спершу забивати могли хлопці із Осови. Але не вистачило ширини воріт. Свій момент змарнували і гравці "Калини". Рустаму Кишиєву забракло сил та часу, аби відправити м'яч у сітку. Відтак доля бронзових медалей вирішувалась у серії пенальті. Тут справжнім рятівником "Сокола" став голкіпер Максим Ляшко. Він відбив три пенальті від бугринців, чим приніс перемогу у серії 6:5 і в матчі загалом.

Сокіл із Осови вперше у своїй іторії став бронзовим призером Чемпіонату Рівненської області, а от "Калина" із Бугрина поза числом призерів. У них втішне 4 місце.

Ізотоп-РАЕС до останньої гри Чемпіонату підійшов із 100% показником. Команда із ВарашА не програла жодної гри за сім матчів регулярної першості, а також, вперше за 26 років виграти Кубок області. Обігравши той же ж "Сокіл" із Садового. Відтак для команди Володимира Новака матч за золото - своєрідний реванш. Варашани ж спробували зазіхнути на золотий дубль.

Це був перший тривожний дзвіночок біля воріт "Сокола". Ближче до кінця тайму лише надійна гра Сергія Кухарчука врятувала садовців від пропущеного.

Нулі після першої половини гри. Другий тайм "Сокіл" розпочинає гостріше. Останній захисник Богдан Новак протягнув м'яч із своєї половини, обігрався із партенром і покотив повз голкіпера - 0:1. Садовці попереду.

Далі було вилучення в Ізотоп-РАЕС та другий забитий від Садового. Відзначився Сергій Непомнящий. При рахунку 0:2, арбітр зрівнян склади - другу жовту отримав гравець Сокола. При грі 10 на 10 ще одну нагоду змарнував "Сокіл" 09314 . А під завісу поєдинку кращий голеодор Чемпіонату Ярослав Похила, боковими ножицями скортив відставання варашан 1:2.

Більше голів команди не забивали. Відтак "Ізотоп-РАЕС" зупинився за крок від першого у власній історії золотого дубля. Замість золотих, у Кубок області команда покладе, срібні нагороди Чемпіонату.

Сокіл із Садового повертає борг Ізотопу-РАЕС за програний Кубок області і вперше у своїй історії стає Чемпіоном Рівненщини із футболу.

Цьогоріч у Чемпіонаті області змагались 11 команд. Їх поділили на дві групи - Північ та Південь. У підсумку Сокіл із Садового посів перше місце, Ізотоп-РАЕС став другим, а третіми хлопці із Осови. Цікаво, що Ізотоп-РАЕС цього сезону без поразок прйшов усю Кубкову дистанцію, а у Чемпіонаті поступився лише в найголовнішій грі.