Radio
Online
Повiдомити новину

Громади Рівненщини долучаться до співфінансування програми "Власний дім"

Обласна програма "Власний дім" дасть можливість сільським жителям взяти у борг гроші на житло у селі під 3% річних від суми кредиту. Для сімей, у яких троє і більше дітей – кредитування безвідсоткове. За увесь час діяльності кредитами Фонду скористалося понад 600 сільських жителів області. Серед позичальників є і учасники АТО. Нагадаємо, основною діяльністю Фонду є надання пільгових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі та фермерським господарствам.

Тож днями відбулося засідання спостережної ради Рівненського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.  До складу цієї ради  входять представники ОДА, депутатського корпусу обласної ради та Фонду, юристи.

Члени спостережної ради обговорили проєкт Обласної цільової програми індивідуального житлового будівництва у сільській місцевості «Власний дім» на 2022 - 2024 роки. Серед іншого – можливість співфінансування програми в т.ч. за рахунок коштів територіальних громад.

"Важливо, щоб програма фінансувалася з бюджетів різних рівнів, а територіальні громади у своїх бюджетах, за можливості, також передбачили видатки на «Власний дім». Тергромади самі вирішуватимуть, яку суму виділити на співфінансування програми. В перспективі – необхідно досягти того, щоб частка фінансування тергромад була не меншою, ніж фінансування з обласного бюджету", – зазначив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

Проєкт програми буде винесений на розгляд засідання сесії обласної ради.

 

Читайте також: