Radio
Online
Повiдомити новину

Хлопчик, котрий не збирається здаватися: боротьба за життя Сверіпи Богдана (ВІДЕО)

Богданчик уже 3 роки і 7 місяців бореться із спінальна м'язовою атрофією. Це захворювання відносять до рідкісних. Виявили його на 6 місяці життя. На сьогодні жоден день Богданчика не обходиться без допомоги медичних апаратів. Зі сторони держави, розводить руками мама Іванна, допомога мізерна.

Діти із орфанними або ж рідкісними захворюваннями, говорить мама Богданчика, потребують не відсторонення та обмеження чотирма стінами, а адаптації у суспільство, потребують уваги.

Саме керуючись цим бажанням Іванка Сверіпа  разом із знаним фотографом Олександром Харватом влаштувала особливим діткам фотосесію, світлини з якої 28 лютого розмістили в обласній бібліотеці. На них усміхнені, задумані, мрійливі дітлахи із орфанними захворюваннями.

Більше світлин із фотовиставки ТУТ: 

Запізно про фотосесію дізналися брати Короста Микола та Максим  із села  Корост Сарненського району. Проте без своїх світлин виставку не залишили.  Їхню фотосесію вдома проводила мама. Хворіють хлопці на Бульозний Епідермоліз.

Історія маленького Богданчика із його щоденною боротьбою у нашому відеосюжеті:

Допомогти Богданчику можна перерахувавши кошти за такими реквізитами: 4149 4996 4334 3237 (Сверіпа Іванна Валеріївна - мама Богданчика)

А ще у хлопчика є своя сторінка у ФЕЙСБУЦІ.

Читайте також: