Radio
Online
Повiдомити новину

«Фестиваль естафет» знайшов своїх переможців

У фінальному етапі, який відбувався в приміщенні ДЮСШ №4 м. Рівного, взяли участь команди закладів загальної середньої освіти області.

Розпочались змагання традиційною  розминкою «Do like Olympians», яку провів майстер спорту України міжнародного класу з регбіліг,  гравець регбійного клубу «Поділля» Вадим Полюхович.

Програма заходу складалася зі спортивних естафет «Футбол», «Баскетбол», «Волейбол» та «Фітбол». Учасникам потрібно було продемонструвати не лише вправність у володінні різними м’ячами, а й злагодженість дій. Командні старти завершились індивідуальними конкурсами, в яких брали участь по одному представнику від команди. Найспритнішими в індивідуальних змаганнях стали:

  •  конкурс «Гімнастичний» - Лещук Вікторія, НВК №19 м. Рівного;
  • конкурс «Скакалка» - Лесько Катерина, Здолбунівська загальноосвітня школа І ступеня № 7;
  • конкурс «Настільний теніс» - Стейскал Роман, Квасилівський НВК «Школа-ліцей» Рівненського району;
  • конкурс  «Дартс» - Сергійчук Олександр, Цепцевицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сарненського району.

За підсумками змагань бронзові нагороди здобули школярі з команди Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5. Друге місце вибороли учні Квасилівського НВК «Школа-ліцей» Рівненського району. А кращими з кращих стали юні спортсмени з НВК №19 м. Рівного.

Під час урочистої церемонії нагородження всі команди-учасниці отримали пам’ятні спортивні сувеніри, а переможці і призери естафет і конкурсів були відзначені також  дипломами, кубками й індивідуальним призами від комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення НОК України в Рівненській області.

Джерело: Рівненська обласна рада

Читайте також: