Radio
Online
Повiдомити новину

Дітей не пускатимуть до садочків та школи без щеплення

Спеціалісти центру провели аналіз щепленості проти кору дітей, які відвідують дитячі організовані колективи. Тож, станом на 1 червня в області 11 889 дітей не щеплені або не мають чергового щеплення проти кору.

Серед них 10 974 школярів та 915 дітей, які відвідують дитячі дошкільні заклади. - На сьогодні в області спостерігається прогнозоване зменшення захворюваності на кір, що пов’язане з канікулами у переважній більшості дитячих навчальних закладів. Однак з вересня, коли будуть формуватись організовані колективи, у разі продовження ігнорування законодавства щодо недопущення нещеплених дітей до освітніх закладів, захворюваність на кір знову зросте. Тому, всім батькам невакцинованих дітей, наполегливо рекомендуємо під час літніх канікул якомога швидше зробити щеплення проти кору, - повідомив завідувач епідвідділу лабораторного центру Віктор Мороз.

З його слів, за минулий тиждень на кір захворіло 48 мешканців Рівненської області, серед них 28 дітей. Було госпіталізовано 17 хворих, з них 6 дітей. Наразі це найменша тижнева захворюваність в області з початку року. Впродовж тижня найбільше захворілих зареєстровано у м. Рівне – 21 хворих та у Рівненському районі – 10 осіб.

Медики нагадують, ліків від кору не існує, дієва лише вакцинація.

Читайте також: