Radio
Online
Повiдомити новину

Чи можна запустити спецтранспорт для працівників, які живуть поблизу Рівного? (ВІДЕО)

З 11 травня в Україні послабили карантинні заходи. Зокрема, дозволили працювати сфері обслуговування та «малим» підприємцям. Рівненщина не стала винятком. Проте, не всі жителі області змогли вийти на роботу. Однією із причин є відсутність міжміського та приміського транспорту. У такій ситуації дехто їздить власною автівкою, заодно підвозячи друзів та знайомих.  Інші шукають можливість доїхати до Рівного залишаючи дописи на сторінках у Фейсбук. Ми ж поцікавилися, чи можна організувати спецтранспорт для людей, які живуть поблизу Рівного, але працюють в обласному центрі. Виявляється, що можна, але лише коли роботодавець укладе договір із перевізником.

   «Керівництво будь-якого підприємства, організації, магазина, торгового центру заключає договір з перевізником і встановлює умови таких перевезень, - пояснює начальник управління інфраструктури та промисловості РОДА Федір Мисюра. – Обласна адміністрація не є органом, який надає дозвіл або регулює умови спеціальних перевезень. Це є виключно домовленість між замовником та виконавцем послуг.»
За словами начальника управління інфраструктури та промисловості РОДА Федора Мисюри, на сьогодні на Рівненщині укладено понад 100 договорів для спеціальних перевезень працівників до місця роботи. Про можливі терміни відновлення внутрішньообласного транспорту дивіться у нашому сюжеті.

Читайте також: