ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

Чоловік з Рівненщини помер на третій день після мобілізації (ВІДЕО)

Помер на третій день після того, як був мобілізований. Днями до наших журналістів звернулись батьки 29-річного чоловіка, який 14 лютого вийшов з дому, аби піти на прийом до лікаря і так і не повернувся. Згодом, зателефонував до рідних і повідомив, що проходить військово-лікарську комісію. А вже 16 лютого батьки отримали страшну звістку - чоловік помер.

Вийшов з дому і не повернувся. До нас на редакцію звернулась сім'я 29-річного Ігоря Мельника, який 14 лютого пішов на прийом до лікаря, згодом опинився у лавах Збройних Сил України, ана третій день після того, як його мобілізували, помер в одному з медзакладів нашої області. Сестра Ігоря Надія розповідає: останніх кілька днів чоловік погано почувався, тож вирішив піти на прийом до лікаря. Додає: він усе життя мав проблеми зі здоров'ям - високий тиск та епілепсію.

А потім чоловік зник та більше не вийшов на зв'язок. А вже 16 лютого на порозі їхнього дому з'явились військовослужбовці, які повідомили: Ігор помер.

Відомо, що повістку Ігорю Мельнику вручив староста Батькова Віталій Дідук. Чоловік розповідає: Ігор повістку прийняв.

Як Ігор опинився на військоволікарській комісії, а згодом на полігоні - нині не відомо. Втім, як вказано у довідці про його смерть, в останні години свого життя чоловік перебував в обласній психіатричній лікарні у селі Орлівка. За словами медичного директора клініки Анатолія Каленюка, Ігоря у заклад доставили за направленням начальника медичної служби 16 лютого близько 11 ранку у стані алкогольного делірію.

Анатолій Каленюк додає: стан Ігора був безповоротнім. Близько 20-ої він помер.Через смерть пацієнта директор психіатричної лікарні Олександр Задорожний зініціював проведення службового розслідування.

Як розповідають в Рівненському обласному ТЦК та СП, для мобілізованих людей процес проходження ВЛК спрощений і таких лікарів як психіатр та нарколог у переліку обов'язкових немає.

Разом з тим, Тетяна Камерістова зазначає: якщо людина не згідна із висновком лікарів, вона обов'язково повинна оскаржити його. Це ж стосується і батьків, які також можуть це зробити.

Разом з тим військовослужбовці наголошують: якщо мобілізований не погоджується або сумнівається у висновку медиків, то він має цілковите право на повторне обстеження. Рідні ж загиблого Ігоря Мельника будуть і далі з'ясовувати всі обставини. Телеканал ITV Media Group висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого Ічоловіка.

Читайте також: