Radio
Online
Повiдомити новину

Більше року РОФФ створювала "Благодійний фонд підтримки ветеранів футболу Рівненщини"


Обіцяв створити такий фонд у своїй передвиборчій програмі сьогоднішній голова Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов. Робочу групу, котра досліджувала можливість створення благодійного фонду створили ще у лютому минулого року. Тоді до неї увійшли заступник голови РОФФВалерій Гладков та член виконкому Олександр Гіль.  

Як зазначив Валерій Гладков, перед створенням фонду робоча група зустрічалася із ветеранами футболу області.

 «Вони підтримали необхідність створення такого фонду. Але захотіли, щоб ця структура була відокремлена, щоб управляли нею самі ветерани. Федерація це побажання підтримала. Я підготував необхідні документи, статут. І ось 13 березня 2019 р. нарешті відбулося установче засідання. До правління фонду обрано Василя Ползунова, Анатолія Скубського, Володимира Поліщука, Валерія Бруханського, Петра Григоровича. До наглядової ради увійшли Сергій Сільвай, Василь Василюк, Олег Кучер", - розповів заступник голови Рівненської обласної федерації футболу Валерій Гладков.
 

Процес утворення фонду розтягнувся більше ніж на рік. На сьогоднішній день уже відбулися установчі збори, проте ще потрібно завершити юридичні дії реєстрації та відкрити рахунок у банку. Правда, як зауважив радник голови РОФФ Володимир Гребьонкін,

«навіть і без такого фонду Рівненська обласна федерація футболу допомагала ветеранам футболу - жодне звернення не залишилося без розгляду. Уже цього року надали 10.000 грн для лікування В`ячеслава Кобилецького і Володимира Михальчука. Восени минулого року надали 5000 грн Петру Григоровичу для операції - це те, що можу одразу згадати, треба заглянути у банківські виписки»

Рівненська обласна федерація футболу надає підтримку ветеранам, котрі виявляють бажання брати участь у змаганнях і турнірах.

"Минулого року для ветеранської збірної Рівненщини 45+ виділили 5000 грн для виїзду на змагання у Луцьку. Дві тисячі гривень надали ветеранам для поїздки на турнір до Красилова у Хмельницькій області. Влітку 2017 року профінансували 10.000 грн для участі ветеранської збірної 55+ у змаганнях у Мукачевому. Підтримували і будемо підтримувати ветеранів", - запевнив виконавчий директор РОФФ Олег Кучер.

Читайте також: