ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

Автобус Київ-Вроцлав перекинувся на Рівненщині

ДТП трапилась сьогодні, 17 липня, вночі між селом Крупець та містом Радивилів Дубенського району за участю рейсового автобуса сполученням Київ-Вроцлав.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

Автобус перекинувся у кювет. На момент ДТП в автобусі перебувало 40 людей. Всі громадяни України. Рятувальники вивели з автобуса 10 пасажирів та за допомогою спецінструмента деблокували 1 людину, що була затиснута між сидіннями. 

Наразі в лікарні перебуває 16 людей, їх стан оцінюють медики.

Усі обставини автопригоди наразі встановлюють працівники поліції.

Шість бригад «швидкої» надавали допомогу потерпілим у масштабній ДТП

Як повідомляє Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги, медикам зателефонувала постраждала. Вона зазначила, що є пасажиркою рейсового автобуса «Київ - Вроцлав», який потрапив в аварію. Два десятка постраждалих, серед них діти.

Попередньо відомо, що у рейсовому автобусі на момент аварії перебувало 40 осіб. Рятувальники допомогали деблокувати одного з пасажирів.

Медики швидкої оглянули понад 20 осіб:

  • жінка (орієнтовно 30 років). Пасажирка рейсового автобуса. Множинні травми обличчя, тулуба та кінцівок. Після надання медичної допомоги відповідно до протоколу була транспортована до Радивилівської центральної районної лікарні.
  • жінка (орієнтовно 22 роки). Пасажирка рейсового автобуса. Забій грудної клітки. Після надання медичної допомоги відповідно до протоколу була транспортована до Радивилівської центральної районної лікарні.
  • жінка (орієнтовно 23 роки). Пасажирка рейсового автобуса. Множинні рани тулуба та кінцівок. Після надання медичної допомоги відповідно до протоколу була транспортована до Радивилівської центральної районної лікарні.
  • чоловік (орієнтовно 34 роки). Пасажир рейсового автобуса. Забій правої гомілки, підозра на перелом правого стегна. Після надання медичної допомоги відповідно до протоколу був транспортований до Радивилівської центральної районної лікарні.
  • жінка (орієнтовно 43 роки). Пасажирка рейсового автобуса. Множинні забої.Після надання медичної допомоги відповідно до протоколу була транспортована до Радивилівської центральної районної лікарні.
  • хлопчик (орієнтовно 10 років). Пасажир рейсового автобуса. Рвані рани підборіддя. Бригада «швидкої» надала необхідну медичну допомогу відповідно до протоколу. Від госпіталізації пацієнта батьки відмовились.
  • жінка (орієнтовно 43 роки) Забої та осаднення обох колінних суглобів. Бригада «швидкої» надала необхідну медичну допомогу. Від госпіталізації жінка відмовилась.
  • жінка (орієнтовно 25 років). Забій правого передпліччя. Бригада «швидкої» надала необхідну медичну допомогу. Від госпіталізації пацієнтка відмовилась, оскільки вона зазначила, що живе неподалік у Бродах. За нею власним автомобілем виїхала сестра.
  • жінка (орієнтовно 43 роки). Пасажирка рейсового автобуса. Гостра реакція на стрес. Бригада «швидкої» надала необхідну медичну допомогу. Від госпіталізації пацієнтка відмовилась.

Дві бригади Бродівської підстанції оглянули чотирьох потерпілих. Їх госпіталізовано з травмами середньої важкості.

Загалом:

12 госпіталізовано у Радивилівську лікарню з травмами різного ступеню.

4 госпіталізовано у Бродівську лікарню з травмами різного ступеню.

Читайте також: