Radio
Online
Повiдомити новину

Жінку замість обіцяної Іспанії хотіли відправити у сексуальне рабство

11 серпня, одну із них та завербовану жінку затримали в аеропорту міста Львів. 

В період із червня 2019 року 27-річна рівнянка, за попередньою змовою групою осіб, із двома спільницями, підшуковували на території Рівного та вербували жінок, які в силу збігу тяжких особистих, сімейних або інших обставин, перебували в уразливому стані та були схильні до виїзду за кордон для подальшого працевлаштування.

Вони підшукали 26-річну жительку області, яка  опинилася у скрутному становищі та погодилася поїхати на заробітки. Однак, замість обіцяної Іспанії, де вона мала доглядати за дітьми, її збиралися вивезти у сексуальне рабство у Туреччину. Попередньо зловмисниці надали їй фінансову допомогу для оформлення документів, купівлі одягу тощо, затягнувши таким чином жінку у борги. Від безвиході вона погодилася поїхати для зайняття проституцією до Туреччини.

Окрім того поліцейські оперативно затримали й інших двох підозрюваних. У порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України їх помістили до ізолятора тимчасового тримання. Наразі вирішується питання про обрання їм міри запобіжного заходу. Поліцейські встановлюють й інших осіб, причетних до вчиненого кримінального правопорушення, та потерпілих. 

За інформацією відділу комунікації поліції Рівненської області

Читайте також: