Radio
Online
Повiдомити новину

Здолбунівчани під подушку отримають Спорткомплекс - відкрити об`єкт обіцяють 19 грудня (ВІДЕО)

Готовність 95%. Спорткомплекс у Здолбунові відкриють уже цьогоріч. Заклад розрахований на 150 глядацьких місць. Там є спортивний та ігровий зали, тренерські, роздягальні та медичний кабінет. Цю споруду зводять із 2016 року. Тривалий час будувати не могли через відсутність грошей та судові процеси. Що зроблено наразі і коли відкриття у матеріалі далі.

Це головна зала здолбунівського спорткомплексу. Саме тут, за обіцянкою підрядника, можна буде організовувати перші ігри уже цьогоріч. Тут проводитимуть змагання та тренування з ігрових видів спорту, зокрема з футзалу, волейболу та баскетболу. Готовність споруди оцінюють у 95%.

Закінчити ми плануємо ... зданий, -  голова Рівненської ОДА Віталій Коваль

Спорткомплекс розрахований на 148 місць. Він має два зали. По завершенню будівництва більшість спортивних секцій міста переїде до спорткомплексу.Загальна вартість спорткомплексу 60 з половиною мільйонів. Половина від цієї суми виділена цьогоріч. Окрім внутрішніх робіт завершують опорядкування прилеглої території.

Нам залишилось доробити підлогу в ... і поставити, - керівник генпідрядної організації В'ячеслав Драчук

Спорткомплекс є неперехідним об'єктом відтак аби не залишитись без державного фінансування вз'ялися його завершувати цьогоріч. Нагадаємо, зводити спорткомплекс розпочали в 2016 році. Втім через завищену ціну на окремі матеріали роботи припинили і розпочали судовий процес. Повноцінно відновили будівництво у цьому році.

Читайте також: