Radio
Online
Повiдомити новину

Збирав кошти на лікування онкохворої дитини: на Сарненщині судили шахрая

Мешканець Сарн за допомогою соціальної мережі «Facebook» провернув аферу, яка полягала у збиранні коштів на лікування онкохворої дитини.

Як йдеться у вироку Сарненського райсуду, в лютому 24-річний чоловік створив фейкову сторінку, на якій опублікував інформацію про збір грошей на лікування онкохворої дитини. На це оголошення відреагувало чимало людей.

Загалом завдяки пожертвам він зібрав понад 37 тис. грн. Гроші з рахунку чоловік періодично знімав у банкоматах в Сарнах і використовував на свої потреби. Звертатись до поліції обмануті благодійники почали з травня, загалом звернулись 24 людини.

Дії чоловіка кваліфікували за ч.3 ст. 190 ККУ (шахрайство, вчинене шляхом незаконних операцій з електронно-облислювальною технікою). Санкція статті передбачає від трьох до восьми років тюрми. Також йому інкримінували порушення ч.1 ст. 209 ККУ (розпорядження майном, отриманим злочинним шляхом).

Допитаний у суді чоловік повністю визнав свою провину та підтвердив обставини. Про підозрюваного відомо, що він проживає у Сарнах, перебуває на обліку в нарколога через алкогольну залежність.

Суддя визнав Максима Антончика винним у шахрайстві та призначив йому три роки та один місяць ув'язнення з конфіскацією майна. Вирок можна оскаржити в апеляційному суді протягом 30 днів.


 

Читайте також: