Radio
Online
Повiдомити новину

Займаються титанічною працею: у Рівному відзначили комунальників (ВІДЕО)

Вони - ті, хто забезпечує чистоту, комфорт та порядок у місті. Мова про рівненських комунальників. Людей, які щодня прокидаються раніше за інших та йдуть виконувати зовсім нелегку роботу, яка надзвичайно важлива, однак часто залишається непоміченою. 19 березня в Україні відзначатимуть День комунальника. Відтак напередодні свята працівникам цієї сфери вручили відзнаки та дипломи, аби подякувати за щоденну працю.

Ями на дорогах, захаращені зелені насадження та транспорт, який не завжди дотримується графіка. Усе це недоліки, на які найчастіше звертають свою увагу рівняни. І так само часто вони не помічають привітних кондукторів у тролейбусах, прибрані тротуари, охайно обрізані дерева, доглянуті клумби, за графіком вивезене сміття та залатані ями. Досягається це завдяки титанічній праці, яку день у день роблять працівники комунальних служб. Уже цієї неділі вони відзначатимуть своє професійне свято. Аби подякувати за усі докладені зусилля, сьогодні їх відзначили грамотами та дипломами. За словами секретаря Рівнеради Віктора Шакирзяна, це ті люди, які допомагають підтримувати життєдіяльність нашого міста і першочергово дбають про наш комфорт, тож усі рівняни повинні цінувати працю цих неймовірно відданих своїй роботі і своєму місту людей.

Комунальна галузь взагалі мені дуже близька, тим більше всім дуже хочеться щоб наше місто було якнайкраще. Дійсно це тяжка робота, клопітка, тому що ти кожен день мусиш прибирати, транспорт забезпечувати. Тобто робити все для того щоб робити наше місто комфортним і перш за все безпечним. Це стосується і освітлення і тротуарів і доріг. // Хотілося б так само їх і вітати, тому що вони хочуть так само і підтримки від нас, від керівників міста, від самих мешканців. Це дуже важко так працювати, тому що ти прокидаєшся там о п'ятій ранку, ідеш підмітати місто і люди, які прокидаються о 6-7 вже бачать місто чистим, - секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.

Обслуговуванням нашого міста нині займається чимало підприємств. Аби у всьому був порядок, вони завжди намагаються працювати спільно та злагоджено. Так, наприклад, "Міськсвітло" займається обслуговуванням вуличних ліхтарів та світлофорів, та в разі аварій намагаються оперативно їх ладнати. Адже несправність світлофорних об‘єктів спричинить транспортні колапси. А це ускладнить роботу вже іншого комунального підприємства «Рівнеелектроавтотранс», яке відповідає за тролейбусні перевезення. А йому цьогоріч і так довелося зіткнутись із великими труднощами.

Були важкі часи, були обмеження по електроенргії, зменшили ми випуск тролейбусів. Це і для нас було важко, тому що не було тих доходів на підприємство і для наших пасажирів це були певні складності. Сьогодні підприємство працює у штатному режимі, випускаються тролейбуси згідно замовлень, які випустила міська рада, є заробітна плата, сплачуються усі податки. Судячи з усього того, бачимо що мешканці, пасажири наші теж задоволені нашою роботою. Ну і підприємство стоїть на тому щоб більш якісно надавати послуги, - керівник КП "Рівнеелектроавтотранс" Валентин Ткачук.

Спільними зусиллями чистоту та охайність у місті забезпечують одразу три комунальні підприємтсва. Зокрема вивезенням сміття та ліквідацією стихійних сміттєзвалищ займається КАТП 1728. Трест Зеленого господарства опікується зеленими зонами, міськими парками і скверами, а також доглядає за зеленими насадженнями. Чималий спектр робіт виконує і МіськШеу, їхні працівники прибирають тротуари та дороги, займаються ліквідацією вибоїн, ям та допомагають впоратися з наслідками погодніх умов.

Не залежить від того це весна, зима чи літо, на нас стоять задачі по утриманні міста, по утримані його чистоти, по очищеню його від снігу, по приведенюю доріг до нормальної якості. Зараз основне навантаження іде на двірників, а також на дорожніх робітників, які задіяні в прибиранні грязі після зимового утримування, це десь приблизно 350 людей, які кожен день працюють заряди рівнян, - керівник Рівненського ШЕУ Олександр Черуха.

Працівники усіх цих підприємств ладні щодня прокидатися рано-вранці та виконувати складну фізичну роботу. Усе це для того, аби у Рівному було комфортно та зручно.

Читайте також: