Radio
Online
Повiдомити новину

Завтра у Рівному розглянуть зміни до міського бюджету

Порядок денний засідання постійної комісії 

з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю

1. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про зміни до бюджету міста Рівного на 2019 рік” (В. Шульга)

2. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про порядок справляння місцевих податків і зборів у 2020 році” (В. Шульга)

3. Про розгляд проектів рішень Рівненської міської ради Про надання матеріальної допомоги громадянам на лікування (В. Іськів)

4. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про внесення змін до рішення Рівненської міської ради від 18.06.2015 № 5298 “Про прийняття у комунальну вланість міста новозбудованих магістральних мереж водопостачання і водовідведення кварталу житлової забудови на вул. Київській у м. Рівному та надання згоди на передачу їх у спільну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст Рівненської області” (Я. Сахнюк)

5. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку фізичної культури і спорту в місті Рівному на 2018 – 2021 роки” (С. Шевчук)

6. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання Комунальному підприємству «Рівнеелектроавтотранс» Рівненської міської ради дозволу на укладення договору з акціонерним товариством комерційним банком «ПриватБанк». (В. Миронюк)

7. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання дозволу на безоплатну передачу кузова тролейбуса для подальшого застосування в цілях тренувань протипожежної служби та інших спеціалізованих служб цивільного захисту”. (В. Миронюк)

8. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про зменшення статутного капіталу Комунального підприємства «Рівнеелектроавтотранс» Рівненської міської ради”. (В. Миронюк)

9. Про повторний розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про включення земельної ділянки на вул. Князя Володимира (площею 2085 кв.м) до переліку ділянок, які виставляються на земельні торги окремими лотами” (Н. Поліщук, Я. Сахнюк, В. Вівсянник)

10. Про повторний розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про включення земельної ділянки на вул. Князя Володимира (площею 3800 кв.м) до переліку ділянок, які виставляються на земельні торги окремими лотами” (Н. Поліщук, Я. Сахнюк, В. Вівсянник)

11. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про проведення земельних торгів щодо права оренди земельної ділянки на вул. Миколи Карнаухова (біля ресторану “Віденський”) (Н. Поліщук)

12. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Соборна, 260-Б власнику розташованого на ній об’єкта нерухомого майна Товариству з обмеженою відповідальністю “Багет” (Н. Поліщук)

13. Про повторний розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування Комунальному підприємству – Рівненському міському тресту зеленого господарства земельної ділянки на вул. Петра Дорошенка, 7/1 (на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна)”. (С. Таргоній, В. Вівсянник)

14. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про проведення інвентаризації частини земель промислової зони міста Рівного в районі вул. Київської” (С. Таргоній)

15. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про проведення інвентаризації частини земель промислової зони міста Рівного в районі вул. Курчатова” (площа 240 000 м/кв) (С. Таргоній)

16. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради “Про проведення інвентаризації частини земель промислової зони міста Рівного в районі вул. Курчатова” (площа 80 000 м/кв)(С. Таргоній)

17. РІЗНЕ

Про розгляд інформації Управління земельних відносин – Перелік земельних ділянок, які підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) (С. Таргоній)

Читайте також: