Radio
Online
Повiдомити новину

Заступником керівника Адміністрації морських портів України став чоловік з Рівненщини

Олексія Кошина з Рівненщини призначено на посаду заступника голови державного підприємства Адміністрація морських портів України. Відповідатиме він за фінансовий напрямок підприємства. До цього Олексій Кошин працював у Головному Управлінні по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБ України. Пише http://charivne.info

Олексію Кошину 35 років, народився  він в м. Дубровиця Рівненської області.  Закінчив Національну академію СБ України та Інститут післядипломної освіти НУВГП. На Рівненщині працював у Вараському Управлінні СБУ. З 2009 року працював у Головному Управлінні по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ на посаді заступника начальника. Після звільнення з військової служби працював адвокатом.

За час роботи в Службі безпеки України нагороджувався державними нагородами: Орденом «Данила Галицького», відзнакою Президента України - ювілейна медаль “25 років незалежності України”.
null
Додамо, що Адміністрація морських  портів України (АМПУ) — одне з найбільших державних підприємств, що має стратегічне значення для економіки і безпеки України. АМПУ входить в сферу управління Міністерства інфраструктури України і об'єднує українські морські порти та інші інфраструктурні елементи, одночасно сприяючи розвитку і конкурентоспроможності кожного з них. Структура підприємства складається з центрального офісу в Києві і головного представництва в Одесі, філій «Дельта-Лоцман» та «Днопоглиблювальний флот», а також 13 філій в морських портах України. На сьогодні АМПУ — це: — підприємство з активами понад 20 млрд грн., — 162 одиниці флоту, — один з найбільших платників податків в державний бюджет (3,899 млрд грн. в 2018 році), — 263 причали загальною протяжністю понад 40 км, — понад 135 млн тонн перевантажених вантажів (2018), — 1,3 млрд. гривень капітальних інвестицій.

Читайте також: