Radio
Online
Повiдомити новину

Заступник мера Костополя, який кермував напідпитку, не з`явився на суд (ВІДЕО)

Досі на штрафмайданчику. Минуло два місяці відтоді, як заступник Костопільського міського голови в нетверезому стані потрапив у ДТП після комендантської години. Тепер у судах вирішується питання, чи служитиме його позашляховик, Тойота RAV 4 вартістю 45 тисяч доларів, українським захисникам. Щоправда, на чергове судове засідання чиновник так і не з'явився.

 

За Кермом нетверезий, в судовій залі відсутній. Мова про посадовця Костопільської міськради. Андрія Ткачука, зупинили влітку, серед ночі. За словами очевидців, водій мав ознаки алкогольного сп'яніння.

Вже другий місяць у Костополі вирішується доля Тойоти першого заступника міського голови Андрія Ткачука. Її конфіскували за п'яну їзду посадовця. Після інциденту автівка за 45 тисяч доларів потрапила на штрафмайданчик. Нині триває судовий розгляд справи, за результатами якого буде вирішено, чи передадуть Тойоту на потреби Збройних сил України. У протоколі правоохоронців йдеться про те, що Андрій Ткачук, перебував за кермом з ознаками алкогольного сп'яніння. При затриманні він нібито грубо спілкувався з правоохоронцями і заперечував свій нетверезий стан.

Після інциденту костопільчани дискутували в соцмережах — чи потрапить на фронт новенький позашляховик першого заступника. Припускали, що водія можуть не притягнуть до відповідальності, якщо тому вдасться "домовитись". Поки що він залишається на посаді заступника міського голови, а Тойота досі на штрафмайданчику. Про це говорили і свідки, які були присутні при затриманні Андрія Ткачука.

Раніше у спілкуванні з журналістами ITV перший заступник стверджував, що на момент інциденту був тверезим. Мовляв, у машині був нетверезий пасажир, а він тут ні до чого. Попри це, на чергове засідання сам Андрій Ткачук не з'явився. Його позицію озвучив адвокат Валентин Дупак. За словами захисника, чиновник не з'явився на суд, бо боїться публічного осуду і тиску з боку громадських активістів.

На засіданні показали відео з боді-камери правоохоронців, записане при затриманні першого заступника міського голови. На ньому патрульні пояснюють чиновнику, що помітили в нього явні ознаки алкогольного сп'яніння - запах алкоголю, зміна відтінку шкіри і тремтіння пальців рук.

Ми намагались поспілкуватися з Андрієм Ткачуком, але на робочому місці у Костопільській міській раді його не застали. На численні телефонні дзвінки чиновник не відповідав.

Цього разу у засіданні взяли перерву, адже необхідно опитати свідків інциденту. Традиційно, судові розгляди справ чиновників, які кермують у нетверезому стані, затягуються надовго. Та чи буде так з історією першого заступника Костопільського міського голови Андрія Ткачука, стежитимуть наші журналісти.

Читайте також: