Radio
Online
Повiдомити новину

Замість штучної - жива: у Квасилові встановили новорчну ялинку (ВІДЕО)

Обіцяли встановити штучну і на декілька років, натомість встановлюють живу блакитну ялинку. Мова про Квасилів. Якщо, ще два місяці тому говорили про те, що Квасилів прикрашатиме штучне новорічне дерево, то у результаті бачимо лише пусті обіцянки. Чому так сталось - розбиралась Олеся Мороз.

Говорили, балакали — сіли, та й заплакали. Ще два місці тому міська рада, почала активну підготовку до новорічно-різдвяних свят. Виділивши на це близько трьох мільйонів гривень. На купівлю штучної ялинки для Рівного використали трохи більше мільйона гривень, а для Квасилова обіцяли новорічну красуню за 50 тисяч.

Втім, сталось не так як гадалось.

Планували у вересні купити штучну, але вся увага закцентувалась на придбанні новорічної ялинки головної нашої ялинки яка буде тішити всі жителів Рівенської ТГ. Тому, прийнято рішення поставити у Квасилові живу ялинку, - Віта Кисільова староста селище Квасилів Рівненської міської ТГ

Ялинку, яка тепер прикрашає Квасилів шукали не довго. Росла вона на території одного із Рівненських дитячих садочків. А зрізати її були вимушені, бо ж дерево росло в притул до садочку - розповідає староста селища. Втім така новорічна красуня до вподоби не усім.

Я вам скажу так, хто ставить живу мені ніколи це не подобалось. Зрубувати зелене, мені не подобається. Мені подобається, щоб була штучна.

Наша ялинка, дуже гарна. Як ніколи в цьому році гарна ялинка. Прикрашена, дуже гарна.

Ну мені штучна більш до вподоби. Тому, що гарніша. 

Мешканці, кажуть про те що варто посадити в центрі ялину, щоб вона росла і з часом щоб вона прикрашала Квасилів постійно на всі свята і була разом з тим і озелененням для такого чудового скверика. Тому, маймо те що маємо і за те дякуємо. Вона дуже красива, вона неймовірна з цими шишками і кульками. Ми сподіваємось, що будуть тішитись і діти і дорослі. 

Заввишки дерево 5 метрів. Староста Квасилова сама у селищі проживає понад 20 років, каже що такої красуні жителі Квасилова ще не бачили.

Такої красуні, ще наше селище не мало. Такого рівня і масштабу ялинки у нас ніколи не було, - Віта Кисільова староста селище Квасилів Рівненської міської ТГ

До слова, територію біля ялинки прикрашатимуть янголята які раніше не один рік прикрашали центральну площу Рівного. В результаті Рівне отримало нову штучну ялинку та прикраси до неї, а Квасилів живу ялинку, старі іграшки, та ще й вживані янголи. Тож чи справді Квасилів та Рівне об'єднана територіальна громада, вирішувати вам.

Читайте також: