Radio
Online
Повiдомити новину

Залишають свої історії на полотні: які картини малюють військові у Рівному? (ВІДЕО)

Їхні життєві історії вартують мільйонів. А згодом вони ці історії лишають на полотні, аби передати свої думки іншим. Мова про військовослужбовців які отримали поранення та проходять реабілітацію у госпіталі на Рівненщині. Більше того картини, які вони створюють під час арттерапії, згодом продають. А виручені кошти допомагають їхнім побратимам, які нині боронять державу.

Кожна із цих картин має свою історію, як і кожен військовий. Спогади про зону ведення бойових дій назавжди закарбувалися у голові захисників та на їхньому тілі. Руки звикали до зброї, а думки ставали холодними... Проте зараз у них всіх кардинально змінився спосіб життя.

Це Максим, йому 21. Боронячи нашу державу, хлопець отримав травму. Аби повернутися до нормального життя, вимушений лікуватися та проходити реабілітацію. Максим розповідає, звик до активних днів, і зараз перебування у стінах госпіталю для нього ще те випробування. Однак він намагається вивільняти свою енергію відвідуючи арттерапію.

У 21 рік Максим вже подолав тернистий шлях. Він дивився в очі смерті і дав їй відсіч. Тепер захисник мріє про швидке одужання і повернення до війська. А це вже Євгеній, йому 23. За покликом серця пішов боронити Україну зі зброєю в руках, ще до початку повномасштабного вторгнення. А в травні минулого року отримав поранення.

Нині Євгеній відновлюється у стінах госпіталю. Аби згадати мирні часи, повернувся до раніше улюбленої справи - малювання. Каже, у свою роботу вклав душу. Зобразив орла - це відбиток стану його душі.

Попри те, що Євгеній ще перебуває у госпіталі, він розпочинає втілювати свої плани у реальність. Мовляв, коли якщо не зараз. Його мета - стати військовим психологом. У кожного захисника різна історія та різний характер. Однак усіх їх об'єднує жага до життя у вільній країні. І вони перебуваючи навіть у госпіталі долучаються до благодійності. Адже виконані картини військовими - продають.

Сьогодні під час сесії Рівненської обласної ради тривала виставка робіт військових. 11 картин викупили. А вже завтра полотна із гучними історіями поїдуть за межі нашої держави. 

Читайте також: