Radio
Online
Повiдомити новину

Загроза блекауту: де знайти прихисток у Рівному? (ВІДЕО)

Попереду складна зима для кожного українця. Тому у Рівному готуються до найгірших сценаріїв. А саме відключення електроенергії, яке може спричинити зупинку роботи і котельнь, і водопостачання.

Аби забезпечити безперебійну роботу об'єктів критичної інфраструктури та обігрів пунктів незламності, у Рівному виділили 67 мільйонів гривень. За ці кошти у громаді закупили генератори. Частину з них направлять у навчальні заклади. Але не для забезпечення освітнього процесу.

У Рівному визначили опорні навчальні заклади, де можна буде зігрітися та поїсти у разі відключення електроенергії на більш ніж 24 години. Ці об'єкти планують цілком забезпечити засобами альтернативного живлення.

Пункти обігріву у навчальних закладах розгорнуть у разі повного відключення електроенергії більше ніж на добу. Натомість, вже всім знайомі намети продовжують працювати цілодобово. Їх кількість і надалі збільшують.

У разі відключення електроенергії, може припинитися і водопостачання. Тому у рівнян наполегливо просять поповнити запаси питної води на перший час. Далі ж за потреби залучатимуть ресурси водоканалу.

На випадок припинення подачі води, у місті підготували 23 вуличні колонки, які можуть забезпечити потреби рівнян. Адже яких наслідків чекати від чергових ракетних ударів ворога - невідомо. Тож варто розглядати різні варіанти розвитку подій.

У який момент може зникнути світло чи вода - передбачити неможливо. Тож з'ясуйте заздалегідь, де знаходяться найближчі пункти обігріву, вуличні колонки із водою та запасіться усім найнеобхіднішим.

Читайте також: