Radio
Online
Повiдомити новину

Заходи для погашення заборгованості заробітної плати у Рівному

Станом на липень за інформацією ГУ статистики у Рівненській області загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати становила 12459,7 тис. грн., у т. ч.: працівникам економічно активних підприємств – 11954,0 тис. грн., суб’єктів господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом – 505,7 тис. грн. Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати у порівнянні з 01.06.2019 зменшилась на економічно активних підприємствах-боржниках міста на 122,2 тис. грн.

В органи державної влади, керівникам підприємств, арбітражним керуючим у 2019 році направлено 37 листів з метою погашення заборгованості із виплати заробітної плати.
У 2019 році за результатами проведеної роботи повністю погасили заборгованість із виплати заробітної плати 6 підприємств на суму 1373,9 тис. грн. (ПрАТ «Рівневтормет», ПП «УкрАгроЗахід», ТОВ «Житлово-експлуатаційне об’єднання ЖБК», ТОВ «Банадр Логістікс», філії ДП «Рівненський облавтодор» ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»: «Рівненська ДЕД» та «Колоденська ДЕД»).

Питання забезпечення своєчасної та в повному розмірі виплати заробітної плати на підприємствах міста, дотримання мінімального розміру заробітної плати, легального використання праці найманих працівників знаходяться на постійному контролі міської комісії з питань праці та заробітної плати.

За інформацією Рівненської міської ради 

Читайте також: