Radio
Online
Повiдомити новину

За минулий рік на Рівненщині збудували 9 шкіл та 4 садочки

Нині на території області триває масштабне будівництво та реконструкція навчальних закладів –  9 шкіл та 4 садочків. Окрім самого будівництва там зводять ігрові зони та спортивні майданчики. Гроші на ці об’єкти спрямовує ДФРР. Вони є перехідними, відтак будівництво, що розпочалось торік, успішно продовжиться і в цьому році.

«Зараз активно триває реконструкція будівель Дубровицького НВК. Там влаштовують дах, опорядковують фасад, замінюють вікна, двері, відновлюють систему опалення. Також у Володимирецькому районі «з нуля» будують Озерецьку ЗОШ та Степангородський НВК», - зазначив перший заступник голови Віталій Ундір.

Новий навчальний заклад буде і на Млинівщині, у селі Борбин. Там будівельники вже звели понад тисячу палів, тепер працюватимуть над зведенням фундаменту. Окрім цього, в районі реконструюють будівлю колишньої школи під дитячий ясла-садок.

«Разом з тим у Рівненському районі будівельники працюють на декількох об’єктах. У Корнині та Жобрині проводять реконструкцію застарілих аварійних будівель, які звели ще на початку 90-х років. А в Оржеві зводять дитячий садок на 150 місць. Нові навчальні заклади будуть осучаснені та будуть відповідати усім стандартам Нового освітнього простору», - розповів Віталій Ундір.

У Старому Селі, що на Рокитнівщині, триває перша черга будівництва місцевого навчального закладу. Також новенька школа споруджується у Цепцевичах Сарненського району.

Дитячі заклади освіти будують у селі Переброди Дубровицього районі, у Новомильську, що на Здолбунівщині, та в Березному.

Повідомляє прес-служба РОДА.

Читайте також: