Radio
Online
Повiдомити новину

За розвитком рівненського пологового слідкуватиме опікунська рада

Такий орган створили при КНП "Пологовий будинок" Рівненської міської ради. Сюди увійшли представники з різних сфер: медицини, духовенства, громадських діячів, благодійників, медіа та юрист консультації.  

Опікунська рада вже почала роботу над розробкою стратегії розвитку пологового будинку та шляхи залучення позабюджетних коштів для цього. Тож головний акцент готові робити на пропаганді здорового способу життя серед підростаючого покоління та молодих сімей.

«Успішний розвиток закладу охорони здоров’я за нових обставин, в умовах медичної реформи, багато в чому залежить від побудови відносин з різними групами зацікавлених осіб. Важливим джерелом інвестицій у медичні заклади стають громади. Запорукою надходження інвестицій є партнерські зв’язки закладу не тільки з адміністрацією громади, але й з депутатським корпусом, бізнес-колами, громадськими активістами. Залучення активних громадян, небайдужих до питань здоров’я, залучення бізнесу, громадських організацій можливе за допомогою створення при закладах охорони здоров’я опікунських рад,» - каже голова опікунської ради Тетяна Воронцова.

Аби ближче познайомитись із закладом для членів опікунської ради провели екскурсію.

Рівненський пологовий приймає породіль не лише з нашого міста чи області. Тут народжують жінки з Нетішина, Хмельницького та Тернополя.

«Коли до нас поступають пацієнтки, вони повністю забезпечені медичними препаратами для того щоб збільшити задоволеність пацієнтів і звісно збільшити кількість бажаючих народжувати у стінах нашого закладу. Коли породіллі поступають після пологів у свої палати, вони отримують дві анкети. Одна – щодо харчування, а інша – оцінювання медзакладу. Якщо зауваження наших пацієнтів повторюються, деякі працівники можуть лишитися без премії,» - каже головна лікарка пологового будинку Світлана Муравська.

За її словами, від початку реформи, яка стартувала у квітні 2020 року, заклад отримав плюс 30 млн гривень до звичного фінансування. Тож наразі тут є велика кількість фахівців, які дбають про здоров’я жінок у жіночій консультації, і ті, хто допомагають стати батьками здорових дітей.

«Ми хочемо, щоб пацієнти почували себе комфортно у стінах нашого медзакладу. Щоб їм не було страшно, а пацієнтки були впевнені, що тут вони отримають якісну медичну допомогу, - коментує зміни у пологовому за останні роки Світлана Муравська.

 

Читайте також: