Radio
Online
Повiдомити новину

За поїздку до США рівненський чиновник проситиме компенсацію з бюджету

Нещодавно міський голова Рівного Олександр Третяк та голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук здійснили робочу поїздку у США. 

Чиновники автивно звітували про свої зустрічі у Фейсбук, а в той час користувачі соцмережі сперечались за чий рахунок відбувається поїздка. Голова облради Сергій Кондрачук поділився подробицями фінансування відрядження, яке тривало з 22 по 30 вересня, у етері програми "PROполітику" на телеканалі ITV media group:

"Я був в офіційному відрядженні, відпустки я не брав. Відповідно у нас є відшкодування (з обласного бюджету - авт.). Проживання частково фінансувала приймаюча сторона, а от переліт я буду подавати на відшкодування, однозначно подаватиму. Я сьогодні подаватиму у бухгалтерію свої квитки, мені перельоти обійшлись всі, я можу порахувати: це Львів-Стамбул, Стамбул-Сан-Франциско, Сан-Франциско-Сієтл, Сієтл-Сакраменто, Сакраменто-Вашингтон, Вашингтон-Стамбул, Стамбул-Львів – це порядка 44 тисяч гривень", - зазначив Кондрачук.

А також додав: оскільки поїздка робоча, то проситиме ще й добові.

"Законодавством передбачено добові 50 доларів вдень. Під час перебування у Сакраменто ми проживали в готелі, який обійшовся порядка 670 доларів. Якщо все нормально з підтверджуючими документами, то я сподіваюсь отримати відшкодування. Тому що, напевно, десь в цьому ми відрізняємось від Сполучених штатів, якщо в нас хтось думає, що я мав це робити за власний рахунок, представляти державу, представляти Рівненщину, то нехай хтось пройде мій шлях, спробує представляти країну, область на такому рівні," - акцентував Кондрачук

У той же час міський голова Рівного Олександр Третяк на своїй сторінці у Фесбук повідомив, що літав за власний рахунок, а не за кошти платників податків:

"Вітаю, шановна громадо!
Власне, щодо фінансування робочої поїздки в США виникли гострі обговорення під постами, а також дуже багато хейтерів  в соцмережах стверджують, що  поїздка в США здійснюється  за кошти платників податків.
Так от, пишу відповідь:
Жодної копійки з міського бюджету на поїздки я не потратив!
Ні на квитки, ні на проживання , ні на інші витрати. Це все виключно за рахунок власних коштів.
Системність і абсурдність атак через окремі канали дає обґрунтовані підстави стверджувати про їх замовний характер.
Вважаю, є велика необхідність переймати передовий закордонний досвід та впроваджувати його в життя, адже в Рівному вистачає проблем у всіх напрямках розвитку."

"Я знаю, я до речі, мав дискусію про це з паном Олександром, я не вважаю, що це правильно. Може в нього інші доходи, ніж в мене, але це точно не був відпочинок. Якщо відверто, то години, які можна назвати відпочинком, можна порахувати на пальцях, коли ми дійсно мали можливість погуляти, ознайомитись з культурою, чи архітектурою того чи іншого краю, були також на бейсбольному матчі, але нас туди завели конгресмени, допомогли квитки купити, правила розказували конгресмени, тому що це був матч між конгресменами-республіканцями і демократами," - прокоментував пост міського голови Рівного голова облради.

Читайте також: