ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

За добу на Рівненщині COVID-19 діагностували у 40 людей

За минулу добу на Рівненщині зареєстровано 40 хворих з COVID-19. Це 12 жителів Рівного, троє здолбунівчан, по двоє з Корця, Дубного, Дубровиці, Томашгорода та Понебеля, а також по одному жителю с.Щекичин, с.Грозів, с.Оженин, с.Українка, с.Карпилівка, с.Велика Омеляна, с.Вересневе, с.Зоря, с.Копиткове, с.Сварицевичі, с.Рудня, с.Масевичі, с.Сенчиці, с.Стара Рафалівка, с.Заболоття.

Вік хворих від 5 місяців до 87 років.

Таким чином в Рівненській області наразі маємо 80 448 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

Хворі з COVID-19 отримують медичну допомогу у 9-ти лікарнях «першої хвилі» Рівненщини, де підготовлено 1223 ліжка. На сьогодні завантаженість "ковідних" закладів складає 8,01 %.

В області зареєстровано 1 217 летальних випадків, спричинених COVID-19.

Одужало 78 752 особи. Подолали хворобу 15 жителів області.

Протягом доби проведено 1004 ПЛР і 263 ІФА досліджень та 356 досліджень швидкими тестами.

На Рівненщині триває вакцинальна кампанія. В області щеплюють чотирма вакцинами - AstraZeneca, CoronaVac, Pfizer, Moderna. З 9 ранку до 17 вечора працюють 7 центрів масової вакцинації. Також діє 126 пунктів щеплень. Безоплатно щепитися може кожен охочий повнолітній житель Рівненщини.

Нагадаємо, у лікарні Рівного готують нові ліжка для хворих на COVID-19.

Читайте також: