Radio
Online
Повiдомити новину

За 5 місяців на Рівненщині працевлаштовані понад 100 учасників АТО (ООС) та 11 переселенців

Рівненська обласна служба зайнятості в умовах карантину продовжує надавати свої послуги дистанційно. У січні-травні 2020 року її послугами скористались 613 безробітних з числа демобілізованих, які брали участь в антитерористичній операції. З них мали право на отримання допомоги по безробіттю 560 осіб.

Про це повідомляє Рівненський обласний центр зайнятості.

Всього у січні-травні 2020 року працевлаштовано 107 учасників АТО (ООС), проходили професійне навчання 40 осіб, брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 5 осіб. Профорієнтаційні послуги отримували 412 безробітних осіб.

Крім того, з початку року послуги служби зайнятості отримували 72 особи, які переміщені з  тимчасово окупованої території України або районів проведення АТО. Мали статус безробітного 38 осіб, з них 31 отримували допомогу по безробіттю. За сприяння служби зайнятості 11 осіб з числа переселенців були працевлаштовані та 4 безробітних проходили професійне навчання.

«Станом на 1 червня 2020 року на обліку в обласній службі зайнятості перебували 404 безробітних з числа учасників АТО та 24 переселенці» - повідомив директор Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук.

Читайте також:

У Рівному під стінами міськвиконкому мітингували торговці

 

 

 

Читайте також: