Radio
Online
Повiдомити новину

З вихованцями Рівненського професійного ліцею говорили про булінг

Цього року правопросвітницький захід проходитиме під гаслом #РазомПротиБулінгу . Об'єднані спільною метою та завданням представники Патрульна поліція Рівненської області, Рівненської пробації та Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області зустрілися з вихованцями професійного ліцею щоб розповісти про протидію булінгу в освітньому середовищі.

Світлина від Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області.

Відтак працівники юстиції зауважили, що не кожен конфлікт є булінгом. Цькування - це тривалі, повторювані дії, а одинична сутичка між учасниками таким не може вважатися. Наприклад, якщо друзі посварилися та побилися чи діти разом весело штовхалися, але одна із них впала і забилася - це не вважається булінгом. Проте, якщо однолітки на чолі з булером регулярно насміхалися, принижували або ховали та кидали речі дитини, штовхали, не вперше нецензурно обзивали та били, викладали в соцмережі непристойні чи відфотошоплені знімки дитини – потрібно негайно діяти!

Світлина від Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області.

Світлина від Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області.

В свою чергу представники Патрульної поліції Рівного розповіли підліткам про відповідальність за вчинення булінгу. Адже до прийняття змін до законів щодо протидії булінгу відповідальності за його вчинення в Україні не існувало. З прийняттям нового закону було запроваджено адміністративну відповідальність. Відтепер вчинення булінгу (цькування) стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу карається штрафом від 850 до 1700 грн або громадськими роботами від 20 до 40 годин.

Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області

Читайте також: