З початку року на водоймах Рівненської області вже загинуло 8 людей, з яких троє — діти.
Про це йшлося під час брифінгу в Рівненській ОДА.
Головна причина таких трагедій — брак контролю з боку дорослих.
Наразі в Рівненській області визначено лише 14 офіційних місць (пляжів) для відпочинку. Усі інші водойми є «дикими». Дно там не перевірене, а рятувальні пости відсутні.
Рекомендації ДСНС для батьків:
- ні на хвилину не залишайте дітей без нагляду біля води
- чітко інструктуйте підлітків, якщо вони йдуть відпочивати з друзями
- не відпускайте дітей на водойми, які не облаштовані для купання