Radio
Online
Повiдомити новину

Зафіксовані порушення станом на 16:00 та 18:00

О 14:05 у селищі Млинів виявлено плакат із агітацією за одного із кандидатів.

О 14:15 жителі Клеваня, що у Рівненському районі, виявили розміщення плакатів із агітацією за різних кандидатів у нардепи.

О 14:50 рівнянин поскаржився до поліції на дії голови виборчої комісії на дільниці по вулиці Макарова, оскільки остання перешкоджала йому проголосувати о 08:00, пояснюючи, що дільниця іще зачинена.

О 14:55 жителька села Осницьк, що на Рокитнівщині, скаржиться на спостерігачів, бо вони, на її думку, порушують правила перебування на виборчій дільниці.

О 15:00 рівнянин поскаржився у поліцію, що у багатьох приміщеннях немає світла у день виборів.

О 15:10 надійшло повідомлення працівника поліції, що на виборчій дільниці села Біла Криниця Рівненського району 39-річний місцевий житель порвав бюлетені.

О 15:35 надійшла заява від уповноваженої особи однієї з політичних партій, 50-річного жителя Дубно, що він просить притягнути до відповідальності невідому особу, яка в селі Озеряни не зняла агітаційні матеріали за двох кандидатів у народні депутати України.

О 16.20 надійшло повідомлення працівника поліції, що в приміщенні ДВК селища Смига Дубенського району було затримано Білика 48-річного місцевого жителя, який після отримання виборчих бюлетенів, вийшовши з кабінки для голосування, кинув бюлетені поза межами виборчих скриньок.

О 16.35 під час моніторингу засобів масової інформації було виявлено, що у дільничній виборчій комісії села Варковичі Дубенського району члени ДВК видавали виборцям бюлетені за пенсійним і водійським посвідченням.

О 16:18 до поліції надійшло повідомлення жительки міста Костопіль, що члени виборчої комісії повідомили, що громадяни, які голосують на дому не включені в списки, та працівники виборчої дільниці роблять обхід для голосування вказаних осіб.

У поліції зазначають, що не всі повідомлення підтверджуються. Однак, за кожним зареєстрованим фактом поліцейські проводять перевірку, за результатами якої прийматимуться відповідні рішення, про що будуть повідомляти додатково.

За інформацією відділу комунікації поліції у Рівненській області 

Читайте також: