Авто на фронті довго не живуть. За словами військових без них виконувати бойові задачі та наближати перемогу України просто неможливо. Тож нині потреба у нових автомобілях з'являється ледь не кожної години. Сьогодні волонтери із Рівного передали нашим захисникам чергову машину, яку переобладнали під їхні потреби.
Машини на фронті живуть щонайбільше декілька тижнів. Потреб у військових нині чимало, втім найбільшою усе ще залишаються автомобілі. Переважно нашим зхисникам потрібні пікапи, позашляховики, машини, мікроавтобуси та автобуси.
Сьогодні на фронт попрямує ще один автомобіль, придбаний за волонтерські кошти. За словами секретаря Рівнеради Віктора Шакирзяна, машину вони переобладнали під потреби військових, провели технічний огляд та привели її до належного стану.
За словами військовослужбовців, найбільшою перевагою автомобіля є те, що він повнопривідний. Вони його справді потребували, адже без наявності машини виконувати ті чи інші задачі просто неможливо.
Оскільки така допомога неабияк наближає нашу допомогу, її надаватимуть і надалі. Нині волонтери вже займаються пошуком нової машини, яку невдовзі відправлять на лінію фронту.