Radio
Online
Повiдомити новину

Які порушення зафіксували спостерігачі в Рівненські області станом на 11 годину

8:00  Із виконання державного гімну та на дві хвилини раніше розпочали день голосування у селищі Новий двір. Про це повідомляють спостерігачі РОГО "Комітет виборців України"

У Рівному на дільниці №560901 (округ №152) виборці зранку не могли проголосувати рівно з 8 години, повідомляють спостерігачі <a href="">РОГО "Комітет виборців України". Хоча дільницю і відкрили вчасно, однак комісія не була готова до роботи. Виборці заходили, а бюлетені тільки несли до столів. Члени комісії просили людей вийти, а ті відповідали, що вони вже мають право голосувати, оскільки вже є 8 година.

Також на цій дільниці малі скриньки для голосування не були пронумеровані і перевернуті. Крім того, секретар комісії не дала підписати спостерігачам контрольні листи.

9:00 У Рівненській області в с. Карпилівка Рівненського району (округ 153, дільниця 560671) на дільниці взагалі немає інформаційних плакатів партій. Члени комісії кажуть, що в ОВК їм їх не видали. На цій же дільниці спостерігач КВУ став свідком ситуації, коли за одним столом видає бюлетені один член ДВК замість двох, як це передбачено законом. Інші, начебто "пішли на каву"

Станом на 11:00 поліція Рівненщини отримала шість повідомлень щодо ймовірних порушень виборчого законодавства.


О 08:58 до поліції надійшло повідомлення, що у Сарнах на вулиці Широка розміщені агітаційні плакати.

О 08: 59 до поліції повідомили, що на вулиці Кавказька обласного центру на території офісу одного із виборчих округів припаркований автомобіль «Volkswagen», який, на думку заявника, обладнаний радіотехнічними пристроями.

О 09:44 до поліції звернулась голова виборчої комісії ДВК № 946, що вона виявила пошкоджену інформаційну листівку кандидата в народні депутати по одному із округів.

О 10:05 до поліції надійшло повідомлення 59-річного жителя села Серники Зарічненського району, що йому не принесли запрошення на вибори.

О 10:10 до поліції повідомив 68-річний житель села Мала Мощаниця Здолбунівського району, що йому телефонували невідомі особи та просили проголосувати за штаб одного із кандидатів.

О 10:20 до поліції надійшло повідомлення, що на вулиці Стара міста Дубно розміщені агітаційні плакати.

Читайте також: