Radio
Online
Повiдомити новину

Як виглядають фейкові результати псевдореферендумів на окупованих територіях? (ВІДЕО)

Фейкові результати - фейкових референдумів. Представники окупаційної влади завершили проведення псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях. Рашисти вже встигли "повихвалятися" результатами опитування. Однак, таке волевиявлення не визнали в жодній із цивілізованих країн.

З 23 по 27 вересня представники країни-агресора проводили так звані псевдореферендуми на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. Пропагандисти демонстративно радіють сфальсифікованим даним. Окупанти, в своїй пропаганді, переплюнули самі себе. За їх "підрахунками" майже 100% населення захоплених територій - за приєднання до складу рф.

Для нас результат референдуму не став несподіванкою. Всі 8 з половиною років протистояння українському режиму, ми бажали тільки одного - відновлення історичної справедливості. І референдум в травні 2014 року був тому першим підтвердженням. Вже тоді 89% громадян колишньої Донецької області висказали своє бажання вийти зі складу України, - голова невизнаної ДНР Денис Пушилін.

Та вірять окупантам та зрадникам на захоплених територіях, лише окупанти та зрадники. Члени незаконних виборчих комісій спільно з озброєними людьми змушували місцевих голосувати під дулом автомата. Ловили людей на вулиці, вдиралися до помешкань, влаштовували голосування в транспорті. Присутність озброєних солдатів росіяни пояснювали необхідністю охорони респондентів, від нібито, можливих провокацій з української сторони.

Результати фейкових референдумів не стали несподіванкою й для українських органів влади. Повірити у відверто сфабриковані дані, можуть хіба жителі Ерефії. Офіційний Київ, запевнив що попри намагання ворога відібрати окуповані території, їх статус не зміниться, а росія так і залишиться країною-агресором для цілого світу.

Цей фарс на окупованій території не можна назвати навіть імітацією референдумів. Що намалюють замість результату ми знали заздалегідь навіть розвідці не треба було особливо старатись. Погоджені цифри для цього фарсу були вкинуті у ЗМІ, росія навіть не ховається, - Президент України Володимир Зеленський.

Варто зазначити, причина рекордних результатів фейкових референдумів - пусті бюлетені. У мережі з'явились фото, де окупанти рахують голоси. На світлинах видно, чимало бюлетенів, без варіантів відповідей. Росіяни працювали за своїм улюбленим принципом: "Мовчання - знак згоди".

Єдина раціональна відповідь на таку зухвалість окупанта, це ще більша підтримка для України. Я дякую нашим партнерам, які підтверджують таку підтримку: оборонну, фінансову, санкційну, -  Президент України Володимир Зеленський.

Псевдореферендуми насмішили не лише українську владу, але й західних союзників. На засіданні Радбезу ООН засудили дії росії на підконтрольних їм територіях та виступили в підтримку України.

Дії, які мають на меті створити уяву легітимності, вони насправді прикривають спробу однієї держави захопити територію іншої держави і згідно міжнародного права це не може вважатися законним. Хочу підкреслити, що ООН продовжує бути повністю відданій незалежності, сувернітету і територіальній цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах відповідно до резолюції ООН, - заступниця генерального секретаря ООН з політичних питань Розмарі ді Карло.

Президент України Володимир Зеленський в свою чергу наголосив: якщо після проведення фейкових референдумів ворог спробує приєднати тимчасово окуповані території до свого складу, це означатиме лише одне - закриття будь-яких переговорів із москвою.

Читайте також: