Radio
Online
Повiдомити новину

Як управляюча компанія наживається на пересічних рівнянах (ВІДЕО)

Черговий потоп. Мешканці будинків на вулицях Гагаріна та Князя Романа почали бити на сполох через затоплений нечистотами підвал. Така ситуація виникає вже не вперше. Вирішувати комунальні проблеми мала б управляюча компанія, однак там на проблеми будинку байдуже.

Сирість, фекалії та нестерпний сморід. Так виглядає підвал, в одному з будинків на вулиці Гагаріна. Місцеві розповідають: труби тут прориває регулярно. Раніше, на звернення мешканців, оперативно реагували комунальники. Зараз ситуація інша.

Ніхто не реагує, ніхто не приїжджає один на одного спирають і все, ми просто не знаємо що робити. Бо це ж зараз може, я живу на першому поверсі це ж може все піднятися і нам в квартирі все випливати, - мешканка будинку Наталія.

Така ж доля спіткала й мешканців сусіднього будинку на вулиці князя Романа 8. Людям доводиться зберігати продукти харчування та особисті речі посеред фекалій.

Ходили шукали, немає крайнього тоже от по цьому питанню. Оце ця "Чистота і порядок" я не знаю.., - мешканка будинку Марія.

Усі проблемні питання в цих будинках повинна вирішувати управляюча компанія «Чистота і порядок». Прибудинкова територія, підвальні приміщення, иа мережі перебувають на їх балансі. Коли мешканці звернулись до компанії у відповідь чули лише відмовки. Нині ж, коли там чують назву їх вулиці та номер будинку - одразу кидають слухавку.

Ніхто не реагує на наші звернення. Я телефонувала в "Чистоту і порядок", вони сказали, що це проблема водоканалу. Зателефонувала в водоканал, вони сказали, що "Чистота і порядок" взяли на баланс всі каналізації, тобто вони нас більше обслуговувати не будуть, - мешканка будинку Наталія.

Намагались додзвонитись до приймальні "Чистоти та порядку" й ми, однак відповіді так і не отримали.

Управляюча компанія звернулась до комунальників, лише після того, як в ситуацію втрутились наші журналісти. Одразу після від'їзду знімальної групи, до будинку приїхали працівники з Рівнеоблводоканалу, аби усунути проблему.

До нас звернулась управляюча компанія "Чистота і порядок" про надання допомоги в прочистці каналізації по вулиці Гагаріна 69. Заявку ми отримали сьогодні і прочистили, як ви бачите вже. До нас напряму вони можуть звертатись, але проблему це не вирішить. Їхня управляюча компанія мусить відповідати за дану мережу або як в цьому випадку залучати нас на допомогу, - прессекретар РОВКП ВКГ Рівнеоблводоканал Олександр Очкуренко. 

Компанія "Чистота і порядок" вже не вперше потрапляє в поле зору наших журналістів. Подібних ситуацій із цими управлінцями в Рівному вистачає. Мешканці ж будинків часто-густо залишаються один на один із комунальними проблемами. І аби зрушити ситуацію з мертовї точки - потрібен приїзд знімальної групи. Та попри вирішення питання із затопленим нечистотами підвалом, проблеми мешканців на цьому не закінчуються.

Читайте також: