Radio
Online
Повiдомити новину

Як у Рівному збирали кошти на автомобіль для 110-ї бригади? (ВІДЕО)

І рівнянам приємно, і для ЗСУ корисно. У Рівному організували ярмарок, аби зібрати кошти на автомобіль для наших захисників. До участі в ньому долучилося кілька десятків майстрів та виробників з усієї Рівненщини.

Від початку повномасштабного вторгнення майстриня Вікторія Пастерук стала активною учасницею благодійних ярмарків. У такий спосіб жінка допомагає ЗСУ. Каже сидіти вдома вона точно не змогла б, а так може відчути себе корисною. Сьогодні вона знову долучилась до ярмарку, який проходив у Рівному.

Окрім Вікторії до організації ярмарку долучилося щонайменше 20 митців та виробників Рівненщини. Вони підготували різноманітні майстер-класи та розваги. А також планують реалізувати вироби з кераміки, патріотичні магніти, картини, солодощі, браслети та багато інших поробок. Організували ярмарок для того, аби зібрати кошти на автомобілі для 110-ї бригади. Адже нині це одна з найбільших потреб наших військових. А за словами організаторів, ярмарок - досить дієвий спосіб для того, аби зібрати кошти.

Рівнянам така ініціатива припала до вподоби. На їх думку, організовувати такі заходи потрібно частіше, адже це не тільки дає змогу розважитись, а й допомогти ЗСУ.

Оскільки потреб у наших військових чимало, а такий спосіб збору коштів припав до вподоби рівнянам, організатори планують іще не один раз провести подібні заходу, які несуть в собі подвійну користь.

Читайте також: