Radio
Online
Повiдомити новину

Як у Рівному управляюча компанія закриває очі на проблемні питання? (ВІДЕО)

І здавалося б на цьому одна із проблем мешканців, хоча б тимчасово вирішена. Та клопоти в людей не закінчуються. "Чистота і порядок". Два слова, які очевидно не мають ніякого відношення до управляючої компанії з такою ж назвою. Мешканці житлових будинків на вулицях Гагаріна та Князя Романа скаржаться на бездіяльність та байдужість управлінців-комунальників. На скарги рівнян ніхто не відповідає. Хто допоможе пересічним рівнянам вирішити усі проблеми будинку? 

Проблема на проблемі. В цьому підвалі знаходяться тепловий вузол та електрощитова будинку. З початком дощів тут з'явився ще й штучно створений басейн. Мешканці житлових будинків на вулицях Гагаріна та Князя Романа скаржаться на бездіяльність управляючої компанії "Чистота і порядок", яка власне й обслуговує цю ділянку.

Це все зруйноване і в нас топить електрощитову і вона вже горить кабель високої напруги, - мешканка будинку Марія.

Затоплений підвал, штирі на дитячому майданчику, шматки цегли, які відпадають від будинку людям на голову, вікна, що тремтять навіть від легкого вітру та інші незручності. Це реалії мешканців двох будинків на вулицях Гагаріна та Князя Романа. Усе це мала б вирішувати управляюча компанія "Чистота і порядок", так як ця територія перебуває на їх балансі. Однак, за словами місцевих з тих пір, як проблемні питання стали її обов'язком - все пішло шкереберть.

Постійно затоплений підвал, турбує місцевих вже не перший рік. Відколи комунальними питаннями почала займатись ТОВ "Чистота і порядок" на вході до приміщення, де знаходититься тепловий вузол, встановили металеві двері із замком. Однак, заховати проблему - не означає вирішити. То ж коли вона нагадала про себе, мешканці розібрали стіну і переконались в тому, що її досі не усунули.

Після невдалих спроб додзвонитись до приймальні "Чистоти і порядку", ми намагались поспілкуватись з керівництвом. Однак там нам були не раді.

Пошуки головного інженера теж не увінчалися успіхом. Натомість зустріли чоловіка, що назвався електриком. Однак і він спілкуватися з нами не захотів.

Як розповідали мешканці на вулицях Гагаріна та Князя Романа: керівниця ТОВ "Чистота і порядок" Інна Шекель нині знаходиться закордоном. Складається враження, що без неї управляюча компанія нормально функціонувати не може. От така чистота, от такий порядок.

Читайте також: