Radio
Online
Повiдомити новину

Як у Рівному отримати безкоштовні LED-лампи? (ВІДЕО)

Безкоштовні лампочки у кожні руки. У Рівному від сьогодні можна обміняти старі лампи розжарювання на нові - лед. Так в Україні хочуть посприяти економії електроенергії.

180 тисяч безкоштовних лампочок для мешканців Рівненщини. Від сьогодні у центральних відділеннях Укрпошти можна обміняти старі лампи розжарювання на нові енергоефективні. Уже сьогодні охочих це зробити чимало. Більшість з них - пенсіонери.

Надійшли лампи в Україну від Європейських партнерів. Як зазначають експерти, при заміні старих ламп розжарювання на лед пікове навантаження на електромережі зменшиться до 10%.

Цей проект має декілька етапів. Зараз триває перший, під час якого у регіоні планують обміняти 500 тисяч ламп.

А вже до кінця лютого ледлампи мають надійти і у найвіддаленіші села. Як зазначив Вадим Мосаковський, є два механізми отримання ламп. Перший - із попереднім замовленням у застосунку «Дія».

Якщо ж немає можливості замовити, в укрпошті заспокоюють: ніхто без ламп не залишиться. Можна принести 5 справних ламп розжарювання у відділення та обміняти їх на стільки ж енергоефективних. А старі - утилізують.

Якщо людина вдома виявить, що одна чи декілька отриманих ламп не працюють, їх можна буде замінити там само - у відділенні укрпошти. Однак такий обмін можна здійснити лише один раз. Загалом на Рівненщину має надійти 2 мільйони ламп. Часові рамки проекту поки що не окреслюють. Адже проаналізувати, чи користуватиметься попитом ця послуга - неможливо.

Читайте також: