Radio
Online
Повiдомити новину

Як у Рівному допомагають нужденним, що опинились у скрутному становищі за час війни (ВІДЕО)

Допомога людям, які опинились у скрутних життєвих обставинах за час військової агресії проти України: волонтерський центр "Рівне Разом" започатковує черговий доброчинний проєкт.

З початком повномасштабного вторгнення росії на територію нашої держави, по всім куточкам України значно активізувалась волонтерська робота. Рівне – не виняток. Громадська приймальня «Рівне Разом» з перших днів війни перетворилась на потужний осередок підтримки та допомоги соціально вразливій категорії громадян.

Від 24 лютого понад 2000 внутрішньо-переміщених осіб отримали допомогу у волонтерському центрі "Рівне Разом". На п’ятому місяці війни тут значно розширили перелік послуг, які тут можуть отримати мешканці Рівненської громади та внутрішньо переміщені особи. Окрім гуманітарної допомоги, - це і юридичні консультації та прийом депутатів. Такі зміни, як розповідають волонтери центру, диктує сама ситуація, яку маємо нині у місті та державі.

Христина разом з 9-ти місячною донечкою та 12-річним сином приїхала до Рівного з Маріуполя та вже понад місяць проживає у нашому місті. Жінка каже, що на таку гостинність рівнян просто не розраховувала і приємно вражена.Про волонтерський центр "Рівне Разом" жінка дізналась від своєї знайомої, яка теж проживає у Рівному від початку війни. Каже, забезпечили всім чого в перші дні приїзду потребувала.

Як вважають волонтери центру, сьогодні вкрай важливо, аби кожен на своєму місці робив усе для спільної перемоги. Збільшення кількості громадян, які через війну опинилися у скруті, - це теж один з планів підступного ворога, аби посіяти паніку серед населення. Тому кожен на місцях сьогодні повинен підтримувати один одного – хто чим може.

Волонтерський центр Рівне Разом працює з понеділка по п’ятницю – з 10-16 годину. Більше інформації можна отримати у соціальних мережах на сторінці громадської організації «Рівне Разом».

 

Читайте також: