Radio
Online
Повiдомити новину

Як тепер у Рівному курсують тролейбуси? (ВІДЕО)

Одні курсують, а інші простоюють у депо. Мова про тролейбуси. Попри те, що в Україні триває тотальна економія електроенергії, цей вид громадського транспорту все ж вирішили частково випустити на дороги. Проте їх рух вкрай непрогнозований а графік може змінюватися.

Із самого ранку сьогодні у Рівному курсувало 30 тролейбусів. Їх таки наважились випустити на дороги міста. Однак вже близько 11 години, рогаті за першим та 10 маршрутом зупинилися.

Місцеві жителі нарікають - тролейбуси стали вкрай непрогнозованими. На маршрутах їх бракує, часом завдання доїхати до роботи виявляється надто складним.

Як пояснюють у Рівнееоектроавтотранс, виїзд тролейбусів на дороги Рівного це вже велике досягнення, адже ще минулого тижня ніхто не брався прогнозувати, коли це можна буде зробити. Зараз Рогаті курсують за звичними маршрутами та графіками. Однак на час їх роботи впливають аварійні відключення електроенергії.

А вже о 16 годині сьогодні було знеструмлено центральному частину міста, тож відповідно рух припинили усі 30 тролейбусів. Поки що фахівці навіть не беруться прогнозувати, коли ситуація із рогатими покращиться. Тож пасажирам рекомендують самостійно моніторити ситуацію через застосунок "Дозор". Адже спрогнозувати, як мине день для тролейбусників та енергетиків, неможливо. 

Читайте також: