Radio
Online
Повiдомити новину

Як рівняни підтримують наших бійців на передовій? (ВІДЕО)

Кожне врятоване життя - це ще один крок до перемоги. Наші захисники мужньо відстоюють незалежність України та борються за кожного з нас. За це вони платять своїм здоров'ям і навіть життям. Відтак обов'язок кожного українця докладати максимум зусиль в тилу, аби там, на фронті, вони мали усе необхідне. Тож днями до рівненських бійців відправився транспортний засіб, який допомагатиме рятувати їхні життя.

Рівняни своїх не забувають. Повністю обладнані реанімобілі - це те, чого потребують військові на фронті, і те, що справді допомагає зберегти життя наших захисників. Серед тих, хто нині перебуває на передових позиціях та виборює волю України, є і рівняни. Аби подякувати їм за надійний захист та можливість спокійно жити, днями їм передали реанімобіль марки фіат. За словами Віктора Шакирзяна, це вже друга автівка швидкої допомоги, яку вони передають для бригади, у складі якої воюють рівняни.

Безпосередньо вона прямує до Олександра Курсика, це є міський наш депутат. Це вже наша команда вкотре передає, тому що це важливо. Саме Олександр Курсик знаходиться в тих гарячих точках, він чітко розуміє потреби. Я хотів би йому перш за все подякувати, тому що це та людина яка по сьогоднішній день там воює і показує своїм перш за все, прикладом, що Рівненщина стоїть на нулю, Рівненщина дбає за нас і Рівненщина переможе, - секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.

Із переобладнанням автівки під потреби військових допоміг Андрій Біланчук. На його підприємстві від початку повномасштабного вторгнення безкоштовно відремонтували вже понад пів тисячі автівок. Тож і цього разу долучилися до передачі реанімобіля, провівши повне технічне обслуговування.

У цьому автомобілі було проведено повний технічний огляд, замінена ходова частина, замінені всі фільтри, масла, повністю перевірені електровузли, замінена гума на зимову, тому що ми розуміємо які там умови. Щоб автомобіль був добре прохідний. Ми його перефарбували під ЗСУ, щоб він був непомітний і він повністю готовий виконувати завдання по евакуації бійців і допомагати нашій армії, - директор компанії AutoPlus Андрій Біланчук.

Нині машина вже перебуває у надійних руках наших захисників. За словами Олександра Курсика, ця автівка справді була їм дуже необхідною на фронті. Адже лише упродовж кількох останніх днів завдяки наявній кареті швидкої допомоги вони змогли врятувати життя 4 бійців

До нас прибув чудовий автомобіль це Харківська область, це до речі вже другий автомобіль, який придбали ті самі люди. Це Віктор Шакирзян, це Роман Курис. А ремонтує, фарбує ці автомобілі, мій друг Андрій Біланчук. Щирі вітання від мене особисто, від моїх побратимів . Скажу вам коротко : ці машини дуже потрібні. На жаль вони як розхідники. Але як бачите, і мерседес досі бігає працює і зараз до нас в гості приїхав FIAT, - військовослужбовець, депутат Рівнеради Олександр Курсик.

Ці два автомобілі й надалі допомагатимуть нашим мужнім захисникам на передових позиціях. Адже кожне збережене життя - це іще один крок до нашої перемоги.

Читайте також: