Незвичний салатик, у якому замість класичної курки в салаті використовуватиметься яловичина. Але це тільки на користь смаку! Спробуйте приготувати і переконаєтеся в тому самі.
Інгредієнти:
- Яловичина 200 г
- Яйця 2 шт.
- Молода капуста або листя салату 30 г
- Огірок 1 шт.
- Волоські горіхи 30 г
- Майонез 2 ст. л.
- Кріп і петрушка, перець та сіль – за смаком
- Соєвий соус 10 мл
Процес приготування:
- Нарізати листя будь-якого салату, додати подрібнену зелень (петрушку та кріп).
- З огірка зняти шкірку та нарізати соломкою.
- Додаємо будь-які подрібнені горіхи.
- Яловичину нарізати соломкою. М’ясо перчимо та збризкуємо соєвим соусом та залишаємо маринуватися на дошці на 15 хвилин.
- Тим часом готуємо омлет. Розбиваємо 2 яйця, додаємо сіль, перець та збиваємо до однорідності. На розігрітій сковороді вливаємо трохи олії та готуємо омлет.
- Залишаємо охолоджуватися та нарізаємо його соломкою.
- На сковорідку викладаємо яловичину та готуємо хвилин 20 до готовності. Викладаємо на тарілку та залишаємо остигати. Можна його трохи посолити.
- Охолоджене м’ясо додаємо до суміші салату, зелені та огірка. Заправляємо салат невеликою кількістю майонезу та добре перемішуємо.
- Викладаємо салат по центру великого блюда та по колу прикрашаємо порізаним омлетом.
- Подаємо до столу. Смачного!