Radio
Online
Повiдомити новину

Як приготувати модний японський десерт моті в домашніх умовах

Фото ілюстративне

Моті — це японський вид тіста, виготовленого з клейкого рису. Особливість цього рису в тому, що при довгому товченні, він набуває солодкого смаку. Тісто легко приготувати у домашніх умовах. З використанням моті готують багато страв.

Food-блогерка та кондитерка Вікторія Хіль поділилася рецептом приготування цього десерту.

ІНГРЕДІЄНТИ

  • Вода 220 г
  • Цукор 100 г
  • Рисове клейке борошно 100 гр.
  • Кукурудзяний крохмаль для посипання та розкочування тіста.

Важливо використовувати саме клейке спеціальне борошно, інакше десерт може не вийти.

Для начинки:

  • Вершковий сир 50 г
  • Вершки жирність 33-35% 50 г
  • Будь-який фрукт або ягоди.

Почнемо з приготування начинки. Збиваємо холодні вершки разом із холодним вершковим сиром до стійких піків, перекладаємо в кондитерський мішок і поки що відкладаємо убік. Якщо ви використовуватимете ягоди — вибирайте дрібні, якщо це фрукт — ріжемо його на невеликі квадратики.

Приготування тіста для моті. У чаші змішати цукор, борошно та воду, затягнути верх харчовою плівкою і поставити в мікрохвильову піч (з потужністю не менше 800) на 2 хвилини, дістати, перемішати та прибрати ще приблизно на хвилину. Тісто має бути без води й за консистенцією дуже липке. На притрушену крохмалем поверхню виливаємо наше тісто. Руки та тісто потрібно добре обмазати крохмалем. Обережно: тісто дуже гаряче.

Працювати із ним потрібно дуже швидко. Поки тісто тепле, воно добре запечатуватиметься, тому заздалегідь у вас має бути приготовлена начинка! Розтягуємо тісто руками або акуратно качалкою в тонкий пласт, приблизно 2-3 мм, і вирізаємо кружальця діаметром 9-10 см. Видавлюємо заздалегідь приготовлений крем, зверху кладемо наш фрукт і акуратно запечатуємо по колу. Так повторюємо дії до того моменту, доки у нас не залишиться тіста.

Далі, через дрібне сито притрушуємо крохмалем наші моті і прибираємо в холодильник, хвилин на 30-40.

Читайте також: Найпростіший пиріг: все по 12 ложок

Читайте також: