Radio
Online
Повiдомити новину

Як підтримувати спілкування з рідними, якщо немає світла і зв'язку

Фото ілюстративне

Внаслідок російських обстрілів по всій Україні тривають перебої з постачанням електроенергії у різних регіонах. Також фіксуються проблеми зі зв'язком. Як зв'язатися з рідними, коли немає світла і зв'язку?

Інформацієюподілився заступник міського голови Рівного Євгеній Іванішин. Він займається напрямком цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації грома

Для того, щоб зв‘язатися з рідними і близькими в умовах відключення світла, рекомендую встановити такі програмки на телефон:

  • Якщо у вас Android:

Briar - можна використовувати без інтернету, через Bluetooth. Працює він з іншими пристроями, де встановлений застосунок за mesh принципом.

Інформацією поділився заступник міського голови Рівного Євгеній Іванішин. Він займається напрямком цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації громади.

Стандартна дальність передавання даних – до 100 метрів при спілкуванні один на один. У режимі mesh ця відстань збільшується за приницпом мосту. Чим більше користувачів у ланцюжку - тим далі відстань. Проміжні користувачі не мають доступу до самих повідомлень.

  • Якщо у вас IРhone:

* ситуація складніша через особливості операційної системи.

Berkanan – це додаток, що працює через Bluetooth, для групового обміну повідомленнями. Він дає можливість спілкуватися в умовах відсутності інтернету.

Читайте також: Що робити, якщо відключили воду: корисна пам`ятка для українців

Читайте також: