Radio
Online
Повiдомити новину

Як обстріли енергетичної інфраструктури країни вплинули на Рівне? (ВІДЕО)

Працює лише на 40%. Мова про енергетичну систему України. Вчорашній масований обстріл об'єктів критичної інфраструктури спричинив повне знеструмлення країни. Вперше за ввсю історію незалежності усі атомні електростанції були відключені. Наслідки терористичної ракетної атаки відчуваються й досі.

Черговий обстріл енергетичної інфраструктури неабияк вплинув на ситуацію із електропостачанням. Практично одразу усі регіони нашої держави були знеструмалені. Не стала винятком і Рівненщина. Близько 7 вечора живлення почали поступово відновлювати. Та попри це ситуація в енергосистемі країни й досі залишається нестабільною. Через це, в обласному центрі було введено ряд обмежень. Одне із них - повторне відключення окремих мікрорайонів міста від енергопостачання.

Тут мова зараз іде не просто навіть про аварійні відключення чи графіки якісь. Мова йде про взагалі про життєздатність енергетики України. Ми маємо тішитись годині чи дві години доступної електроенергії в місті. Це реалії нашого часу це війна, і мешканці міста, області, регіону мають розуміти - це війна і ми маємо набратись терпінням і силою, - міський голова Рівного Олександр Третяк.

Обмеження торкнулися і транспортної галузі. Упродовж дня містом курсуватимуть лише маршрутні таксі.

Було прийняте рішення, що тролейбусне управління не виводить працівників і тролейбусів в робочий процес. Адже контактно-кабельна мережа не має достатньо напруги для того щоб тролейбуси.

Проблеми із електропостачанням позначилися і на роботі котелень. Втім, за словами міського голови - суттєвих проблем це не створює.

Станом на ранок 8 години, в місті працювало 26 котелень, 2 котельні в непрацюючому стані , оскільки були знеструмлені. Ключові котельні, які забезпечують теплоносієм місто - працювали і працюють зараз. Разом з тим, зібрав таку нараду з енергетиками, тепловиками, де інженери обох компаній пропрацювали схему підключення і відключення світла таким чином, щоби всі котельні могли працювати, навіть якщо знеструмлюється та чи інша частина міста.

Через труднощі з електропостачанням у поліклініках Рівного сьогодні скоротили тривалість робочого дня. Та чергові лікарі працюватимуть довше. Інші медзаклади працюють в цілодобову режимі і готові до прийому пацієнтів.

Всі заклади охорони здоров'я 100% з вчорашнього дня працювали і працюють на генераторах. Всі заклади поліклінічного типу. Тобто ЦПМСД працюють сьогодні-завтра за графіком світлового дня, тобто це приблизно до 16:30. Разом з тим маю сказати, що чергові лікарі при ЦПМСД працюють до 18:00. Лікарні ж працюють в цілодобовому режимі, -  міський голова Рівного Олександр Третяк.

Варто зазначити, що ушкодження енергетичної системи країни повпливало і на заклади освіти Рівного. Тож відсьогодні і до кінця тижня в усіх садочках та школах міста розпочалися вимушені канікули.

Читайте також: