Radio
Online
Повiдомити новину

Як бійці рівненської ТрО тренуються давати відсіч противнику (ВІДЕО)

Ексклюзивні кадри з півночі Рівненщини. Бійці рівненської бригади тероборони продовжують навчатись, аби оперативно дати відсіч противнику у разі наступу з боку білорусі. Наші журналісти отримали найсвіжіше відео із навчань наших військовиків.

Захисники Рівненщини продовжують наполегливо тренуватись, аби у разі нападу з півночі - дати ворогу миттєву відсіч. Як зазначають наші військові, на тих, хто наважиться перетнути український кордон з республікою білорусь, чекає поразка. Нині ж бійці 104 бригади ТРО вже 10 місяць поспіль продовжують удосконалювати свої навички.

Славнозвісний бандеромобіль військовики удосконалили американським кулеметом Браунінг, що може ліквідувати як наземні, так і повітряні цілі. Головне завдання, яке ставлять перед собою наші бійці, - швидке реагування на будь-які дії країни-сусідки. Попри постійні навчання хлопці не перестають жартувати.

Водночас на цьому удосконалення техніки не завершились. На вантажівку воїни встановили зенітну установку ЗУ-23, що також не менш ефективно спрацює під час знешкодження як повітряних, так і наземних цілей.

Нещодавно в мережі з'явилась інформація про те, що білоруські війська проводять спільні навчання із ерефією. А саме тренуються висаджувати десант на нашій території. Однак на це наші бійці відповідають впевнено та невимушено - будь-які їхні спроби вести наступальні дії тут завершаться поразкою.

Читайте також: