Radio
Online
Повiдомити новину

«Я бачила очі. І цей ніж побачила,» - жінка, на яку з ножами напали підлітки-близнюки у Рівному, дала перше інтерв'ю (ЕКСКЛЮЗИВ)

За кілька секунд її життя кардинально змінилось. Ольга  – та сама жінка, на яку тиждень тому напали двоє братів-близнюків. Нещодавно  її виписали з лікарні. Скільки ж знадобиться часу на повне відновлення – невідомо. Та Ольга знайшла сили дати перше інтерв’ю журналістам ITV media group. Через що пройшла змучена жінка і чи готова пробачити своїх кривдників - дивіться зараз, ексклюзивно на ITV media group.

Ольга Пічугіна - мама двох донечок. Того дня жінка, як зазвичай, вела молодшу у дитячий садочок. Додому поверталась із купою планів: приготувати їжу, попрати одяг та прибрати у квартирі. Однак в один момент її життя змінилось…

"Те, що вони мене порізали ножем, я зрозуміла вже коли побачила цей ніж. Хлопець отак тримав ніж. Я бачила очі. І цей ніж побачила. Зрозуміла, що напевно вони мене порізали. Але він був чистий. І я подумала, що вони мене просто ручкою. Потім підійшов чоловік, я трішки повернулась, і він побачив калюжу крові. Він сказав лежіть не рухайтесь."

Відео з вуличних камер, на якому зафіксовано напад, Ольга подивилась в лікарні. Своїх кривдників вона раніше не знала, та згодом виявилось - вони живуть в одному будинку. 

"Коли мені сказали, що ми з одного під'їзду, сказати, що волосся стало дибки - це не сказати нічого."

Лікарі кажуть, жінці неабияк пощастило. Вона отримала кілька колотих ран, утім лезо не пройшло наскрізь. З такими фізичними травмами вона може повноцінно жити. Інше діло – психологічні. Адже цей момент закарбується у пам’яті Ольги на усе життя. А пробачити цей вчинок не зможе ніколи. 

"Психолог мене трішки привів до тями. Але все одно згадувати про це боляче."

Нині із двох братів – підозрюють лише одного. Інший в справі проходить, як свідок.  У поліції пояснюють, статтю ще можуть перекваліфікувати. Лише в тому разі, якщо причетність другого брата до цього злочину буде доведена. 

"Говорити про те, що був якийсь спланований мотив, поки що рано. Але це не виключаємо. Вони дивилися заборонені фільми, де присутня жорстокість і хотіли щось, такого виду випробувати самі. Хлопці не пояснювали відносно кого хотіли це зробити, але те, що вони хотіли це випробувати, це факт," - каже начальник Рівненського районного управління поліції Роман Штеба.

Тим часом у Ольги попереду тривала реабілітація. А у правоохоронців - встановлення усіх обставин цієї гучної справи. 

Читайте також: