Radio
Online
Повiдомити новину

Вимагатимуть відставки президента та Кабміну: у Рівному зібралися протестувальники (ФОТО)

Сьогодні, 6 лютого, на майдані Незалежності у Рівному зібралися рівняни, які вимагають знизити ціни на житлово-комунальні послуги.

За їхніми словами, вони вимагають від президента України, голови ВРУ, Кабміну, НКРЕКП, РНБО УКраїни сформувати "прозорі та справедливі тарифи".

Зокрема, однією з вимог протестувальників є "з 1 березня встановити для домогосподарств та компаній, що надають послуги теплопостачання населенню, максимальну граничну ціну на газ внутрішнього видобутку на рівні 3000 грн з урахуванням ПДВ за 1000 м.куб та максимальну граничну ціну на електроенергію на рівні 1,00 з урахуванням ПДВ за 1 кВт до моменту введення в дію ЄДСМ".

Також протестувальники вимагають "переглянути "космічні" зарплати для працівників нафтогазу, обленерго, наглядових рад, зупинити перерахування грошових коштів за кордон, що сплачує населення за енергоресурси та повернути виведені в офшори кошти до бюджету України".

Протестувальники зазначають, що у випадку ігнорування низки їхніх умов, вимагатимуть негайної відставки президента України, Кабміну та розпуску ВРУ.

Рівняни зазначили, що на наступний протест зберуться 13 лютого о 11:00.

Нагадаємо, що Уряд знизив ціну на газ для населення до 6,99 грн за кубометр та тимчасово встановив граничну ціну на газ для населення - 6,99 грн за куб. Наголошуємо, що така ціна діятиме з 1 лютого і до завершення опалювального сезону, або до завершення карантину.

НОВИНУ ОНОВЛЮЄМО...

Читайте також: